پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور اعلام کرد
برگزاری دوره ارتقاء سطح علمی کتابداران مساجد/ آموزش کتابداران ۷ هزار کتابخانه تحت نظارت ستاد فهما

سعادتی با اعلام برگزاری دوره ارتقاء سطح علمی کتابداران مساجد، گفت: این دوره از ۳۱ شهریور تا ۳۰ بهمن برگزار می‌شود و هفت هزار کتابخانه مخزن‌دار تحت نظارت ستاد فهما در اولویت اجرای آن قرار دارند.

    مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
دفاع مقدس مظهر مقاومت، فداکاری و پیروی از ولایت است

مروارید با تاکید بر اینکه هفته دفاع مقدس، یادآور یکی از برجسته ‌ترین افتخارات ملتی مجاهد و مظلوم است، گفت: دفاع مقدس مظهر ایستادگی، مقاومت، ایثار، فداکاری و پیروی محض از امام و ولایت ملت ایران در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است.

«جعفر مروارید» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای ( فهما ) خراسان رضوی ، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس، یادآور یکی از بزرگترین و برجسته ‌ترین افتخارات ملتی مجاهد و مظلوم و البته انقلابی نوپا و آزاد است که با اوج رشادت ‌ها، سربلندی و مجاهدت ‌های ملت بزرگوار در حراست و حفاظت از ارزش ‌های سرزمین مقدس وکیان و تمامیت ارضی، آن حماسه و شور را آفریدند و به فضل خدای رحمان در آزمون بزرگ الهی افتخاراتی بی ‌نظیر را کسب و سربلندی و عزت را به ارمغان آورد و سیلی محکم بر دشمنان نواختند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با بیان اینکه تلاقی هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری امام حسین (ع) شور و حال مضاعفی به فرهنگ مقاومت و ایثار در بین ملت عزیز ایران اسلامی بخشیده است، افزود: صدام جنایتکار جنگ تمام عیار هشت ساله را به تحریک استکبار جهانی با هدف برانداختن نظامی نوپا و مقدس به راه انداخت.

 

وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس مظهر ایستادگی، مقاومت، ایثار، فداکاری و پیروی محض از امام و ولایت ملت ایران در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است، اظهارکرد: امروز این عزت و افتخار به برکت ۸ سال دفاع مقدس به دست آمده است ‌و همه باید قدردان این امنیت و آرامش باشیم.

 

مروارید با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام در راستای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی در تمامی عرصه های مختلف، یادآور شد: هشت سال دفاع مقدس به ما نشان داد که می توان با ایثار و مقاومت در مقابل تمام دشمنان ایستادگی کرد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع مقدس به تاسی از قیام امام حسین (ع) به نتیجه رسید و امروز ما باید این راه را با جدیت ادامه دهیم، گفت: صبر، مقاومت و اراده‏ های پولادین رزمندگان اسلام موجب پیروزی نظام اسلامی در برابر توطئه ‌های استکبار شد.

ژ

ابدالی تکلو گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب و آرمان های انقلاب و شهدا است، دفاع مقدس، انقلاب و دستاوردهای نظام را در برابر تهدیدها و توطئه های دشمنان بیمه کرد.

«محمد ابدالی تکلو» در گفتگو با ستاد ارتباطات و رسانه ( فهما ) خراسان رضوی ، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تاکید بر اینکه استقلال و قدرت امروز نظام مدیون ایثار و فداکاری رزمندگان، خون شهدا و درد و رنج جانبازان و آزادگان است، گفت:هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب و آرمان های انقلاب و شهدا است، دفاع مقدس، انقلاب و دستاوردهای نظام را در برابر تهدیدها و توطئه های دشمنان بیمه کرد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس یک مقطع پر افتخار در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهارداشت: حضور به موقع مردم در صحنه موجب دفاع جانانه از نظام اسلامی شد و حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمن نیفتاد.

 

وی با اشاره به اینکه ایستادگی مردم ایران در هشت سال دفاع مقدس نمونه ای موفق از دستاوردهای مقاومت است، ادامه داد: دوران هشت ساله دفاع‌ مقدس مظهر فرهنگ ایثار و شهادت عاشورایی و تثبیت کننده انقلاب اسلامی‌ بود.

 

ابدالی تکلو با اشاره به اینکه دفاع مقدس مظهر ایستادگی، مقاومت، ایثار، فداکاری و پیروی محض از امام و ولایت ملت ایران در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است، اظهارکرد: امروز این عزت و افتخار به برکت ۸ سال دفاع مقدس به دست آمده است ‌و همه باید قدردان این امنیت و آرامش باشیم.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه دفاع مقدس مظهر حماسه، معنویت و آرمان خواهی است، گفت: بی شک یاد و نام و خاطره ی شهیدان، ایثارگران و جانبازان نگینی درخشان بر تارک انقلاب اسلامی ایران و جایگاه و منزلتی ژرف در اندیشه ملت ایران دارد و این نظام مقدس به همت و بهای ایثار و شهادت و شهامت دلیر مردان بی ادعا بدست آمده است.

 

وی با تاکید بر اینکه شهدا الگوهای بسیار ارزشمند و تأثیرگذاری در کشور هستند و به برکت خون پاک شهیدان، انقلاب اسلامی ایران با وجود تمام توطئه‌ها و دشمنی ‌ها تا به امروز پابرجا بوده و به راه خود ادامه می دهد، گفت: هفته دفاع مقدس مظهر اقتدار مردم سلحشور ايران است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی :

پویش #قدمی_برای_حسین در کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی برگزار میشود

 

 «ابدالی تکلو » در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای ( فهما ) خراسان رضوی ، ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام از برگزاری پویش #قدمی_برای_حسین در کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی خبر داد.

 

مدیر ستاد فهما خراسان رضوی ، با بیان اینکه با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و موضوع بیماری کرونا ، کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همپای همه آحاد جامعه ، با برنا مه ریزی گسترده به اجرای فعالیت های ویژه محرم خواهند پرداخت .

 

ابدالی تکلو افزود : پویش بچه های مسجد #قدمی_برای_حسین با چهار محور، تولیدات فضای مجازی : کلیپ کوتاه - موشن گرافی - پادکست - عکس نوشته - استوری ویژه اینستاگرام - تایپو گرافی و ایستگاه های نقاشی ویژه نوجوانان با موضوعات عاشورا و کربلا و یاران امام حسین علیه السلام و ایستگاه های فرهنگی هنری در حاشیه مراسم عزاداری و فعالیت های رزمایش کمک مومنانه در کانون های فهما خراسان رضوی برگزار خواهد شد.


این پویش با هدف انسجام بخش و جهت دهی به فعالیت های ایام محرم و صفر برنامه ریزی و اجرا میشود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی :

کانون هاي فرهنگي هنري مساجد خراسان رضوي پايش  مي شوند.

ابدالی تکلو مدیر ستاد فهما خراسان رضوی گفت : امسال 650 کانون فرهنگی هنری مورد بازدید و ارزیابی و پایش قرار خواهند گرفت.

 اجرای طرح «سه‌شنبه‌های تکریم شهدا» در سبزوار

رادمان مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد سبزوار در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای ( فهما) خراسان رضوی ابراز داشت: طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم خانواده های معظم شهدا از سوی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سبزوار همچون سراسر کشور آغاز شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

ابدالی تکلو گفت: با توجه به شیوع کرونا برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد از امروز تا ۱۰ شهریور به شبکه مجازی فراغت تلفیقی برگزار می شود و در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی برنامه های کانون ها به صورت حضوری برگزار نخواهد شد.

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
مراسم افتتاح برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد در مشهد برگزار شد.

مراسم افتتاح برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد خراسان رضوی با عنوان «تابستانه فهما» با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی در مشهد برگزار گردید.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
مسابقات خاطره نویسی و پانتومیم در کانون های مساجد خراسان رضوی برگزار می شود.

ابدالی تکلو برگزاری مسابقات خاطره نویسی و اجرای مسابقات پانتومیم را از دیگر برنامه های تابستانه کانون های مساجد دانست و گفت:تمام برنامه ها طوری برنامه ریزی شده که امکان انجام آنها در فضای مجازی وجود داشته باشد.

آئین رونمایی از صفحه استانی فهما در مشهد برگزار شد
آئین رونمایی از صفحه استانی فهما با حضور، معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور و مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group