دوشنبه 18 فروردين 1399 | Monday 6 April 2020

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در بازدید از مرحله نهایی داوری فهما :
سامانه بچه های مسجد شیوه منحصر به فرد برای تعامل با ۱۳ هزار کانون روستایی بوده است
حجت الاسلام دکتر ارزانی گفت: ما به دنبال این مهم بودیم که از میان ۱۳ هزار کانون روستایی روشی را تبیین کنیم که بتواند با کانون‌ها مرتبط باشد و لذا در راستای تحقق این مهم سامانه بچه های مسجد شکل گرفت.
به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان، حجت‌الاسلام دکتر «حبیب رضا ارزانی» ضمن بازدید از فرایند داوری بخش خلاقیت و نوآوری، طی سخنانی با بیان اینکه رویداد ملی فهما برای اولین بار است که در این سطح اجرا می شود؛ خطاب به داوران حاضر در این بخش گفت: حضور شما در راستای بررسی دقیق و ارزیابی عمیق آثار است.
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: ما به دنبال این مهم بودیم که از میان 13 هزار کانون روستایی روشی را تبیین کنیم که بتواند با کانون‌ها مرتبط باشد و لذا در راستای تحقق این مهم سامانه بچه های مسجد شکل گرفت.
در بخش ابتدایی این نشست حجت‌الاسلام «روح الله حریزاوی» با اشاره به فعالیت‌های سازنده و موثر رویداد ملی فهما گفت : این حرکت سبب تشویق و ایجاد انگیزه فعالیت‌های جوانان مسجدی شد.
در ادامه «روح الله رازینی» ، با بیان اینکه من سابقه 6 دوره داوری ایده های مسجدی (فام) را در مرکز رسیدگی به امور مساجد داشته ام، گفت: با توجه به این تجربه فکر میکنم گستره کار رویداد ملی فهما بسیار ارزشمند بوده و این حجم از خروجی و ایده قابل تقدیر است.
داور بخش خلاقیت و نوآوری ادامه داد: شبکه سازی و دقتی که در کار صورت گرفته با توجه به این حجم از آثار  رسیده ارزشمند است.
در ادامه «علی آقابابا» ، داور دیگر بحش خلاقیت و ایده های نو رویداد ملی (فهما) گفت: وقتی با این فرایند مواجه شدم به یاد سه گانه برنامه ریزی برای مردم، برنامه ریزی با کمک مردم، برنامه ریزی توسط مردم افتادم.
وی گفت: فهما کمک کرد شرایطی برای ادامه ایده های مسجدی ایجاد شود، فکر می‌کنم نیاز است دوره ای در قالب ایده پروری برای مسولان کانون‌ها برگزار و جزواتی نیز طراحی شود تا طرح ها پخته تر داوری شوند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group