دوشنبه 20 مرداد 1399 | Monday 10 August 2020

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
مسابقات خاطره نویسی و پانتومیم در کانون های مساجد خراسان رضوی برگزار می شود.

ابدالی تکلو برگزاری مسابقات خاطره نویسی و اجرای مسابقات پانتومیم را از دیگر برنامه های تابستانه کانون های مساجد دانست و گفت:تمام برنامه ها طوری برنامه ریزی شده که امکان انجام آنها در فضای مجازی وجود داشته باشد.


«محمد ابدالی تکلو» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد با اشاره به اینکه با توجه به شرایط امروز و شیوع کرونا، برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد تا ۱۰ شهریور در شبکه های مجازی و به صورت تلفیقی برگزار می شود، گفت:در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی هم برنامه های کانون ها به صورت حضوری برگزار نخواهد شد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی راه اندازی پایگاه فهما، برگزاری مسابقات خاطره نویسی و اجرای مسابقات پانتومیم را از دیگر برنامه های تابستانه کانون های مساجد دانست و ادامه داد:تمام برنامه ها طوری برنامه ریزی شده که امکان انجام آنها در فضای مجازی وجود داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقه کتابخوانی را در فضای مجازی خواهیم داشت همچنین برنامه شنبه های کتاب هم به طور جدی ادامه خواهد یافت، افزود:در رواق همدلی مشارکت در پویش ملی مسجدی ها را انجام خواهیم داد همچنین تکریم‌ خانواده شهدا در طرح سه شنبه های تکریم از دیگر برنامه های طرح اوقات فراغت خواهد بود.

 

ابدالی تکلو با تاکید بر اینکه تمام کانون ها موظف به رعایت تمامی نکات بهداشتی از جمله استفاده از ماسک هستند، گفت:برنامه های کانون های مساجد در سه شبستان فرهنگ، هنر و نوآوری و رواق های نور، کتاب، دانش، همدلی، رسانه، سرود، فیلم، نمایش، قلم، ترنج، کارآفرینی و فناوری برگزار خواهد شد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه در شهرهای با وضعیت سفید و زرد کانون ها می توانند با رعایت تمام نکات بهداشتی نسبت به برگزاری برنامه ها اقدام کنند، اظهارکرد:کانون های مجری ویژه برنامه اوقات فراغت موظفند با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در پویش «من ماسک میزنم» مشارکت فعال داشته باشند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group