دوشنبه 20 مرداد 1399 | Monday 10 August 2020

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
مراسم افتتاح برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد در مشهد برگزار شد.

مراسم افتتاح برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد خراسان رضوی با عنوان «تابستانه فهما» با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی در مشهد برگزار گردید.


به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، مراسم افتتاح برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد خراسان رضوی با عنوان تابستانه فهما امروز(۲۲ تیر) با حضور «جعفر مروارید» مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی، «محمد ابدالی تکلو» مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و جمعی از مدیران کانون های مساجد به صورت مجازی در سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی برگزار شد.

 

«جعفر مروارید» در این مراسم با تاکید بر اینکه بشر نیازمند وحی است و نمی‌تواند فقط به علم‌ بسنده کند و علی رغم پیشرفت ها هنوز هم نیازمند ماورا است، گفت:در نگاه جامعه شیعی ایرانی و الهیات شیعی تعارض وجود ندارد، جایی که دانشمندان پزشکی که پیش قراول مبارزه با کرونا هستند وقتی توصیه پزشکی می کنند اولین کسی که رعایت می کند افرادی دین محور هستند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با اشاره به اینکه نهادی که سلامت را در کنار دینداری می بیند کانون های مساجد هستند و در کنار خط سلامت پیام دین را متناسب با نیاز کنونی صورت بندی می کند، افزود:امیدوارم ‌نقش مساجد در تولید سخت افزارهای بهداشتی و تولید نرم افزار مفهومی جزء فعالیت های کانونی باشد.

 

«محمد ابدالی تکلو» هم در این مراسم با اشاره به اینکه با توجه به شرایط امروز و شیوع کرونا، برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد از امروز تا ۱۰ شهریور در شبکه های مجازی به صورت تلفیقی برگزار می شود و در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی هم برنامه های کانون ها به صورت حضوری برگزار نخواهد شد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه برگزاری مسابقه کتابخوانی را در فضای مجازی خواهیم داشت همچنین برنامه شنبه های کتاب هم به طور جدی ادامه خواهد یافت، افزود:در رواق همدلی مشارکت در پویش ملی مسجدی ها را انجام خواهیم داد همچنین تکریم‌ خانواده شهدا در طرح سه شنبه های تکریم از دیگر برنامه های طرح اوقات فراغت خوهد بود.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group