دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

رادمان خبر از برگزاري جشنواره «در ادبستان خدا» در کانون‌هاي مساجد خراسان رضوي داد.

«علیرضا رادمان» در گفت‌وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی(ع) با تاکید بر اینکه نهادینه سازی فرهنگ دینی و قرآنی نیاز جامعه است، گفت:تقویت فرهنگ دینی و فرهنگی در جامعه، سدی محکم در برابر دسیسه های دشمنان ایجاد می کند لذا پرداختن به برنامه های قرآنی از بهترین فعالیت های کانون های مساجد است.

مسئول دفتر ستاد هماهنگی کانونهای مساجد سبزوار اظهارکرد: تلاش برای نهادینه سازی فرهنگ دینی و قرآنی در بین مردم بخصوص نسل جوان و معرفی اسلام ناب به مردم دنیا مهم ترین راه مقابله با این دسیسه های دشمنان است.

وی افزود: با حمایت های ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و به همت دفتر نمایندگی ستاد کانون های مساجد سبزوار و مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه سبزوار و کانون دارالعلم قرآن این شهرستان، جشنواره «در ادبستان خدا» در کانون های مساجد استان برگزار می شود.

رادمان ادامه داد: به منظور توجه به کتاب قرآن به عنوان دستورالعمل زندگانی، تعمیق باورهای اعتقادی و دینی کودکان و نوجوانان در ماه مبارک رمضان این جشنواره فاخر برگزار می گردد.

مسئول دفتر ستاد هماهنگی کانونهای مساجد سبزوار افزود:آشنایی با مفاهیم بلند و کاربردی قرآن کریم بر همگان در جهت تعالی و رشد ضروري است و بدین منظور جشنواره قرآنی در ادبستان خدا با هدف نشر ۳۰ پیام کوتاه قرآنی به صورت استانی طراحی گردیده است.

وی اظهارکرد: علاقه مندان بایستی ۳۰ پیام کوتاه قرآنی که از مفاهیم بلند و رفیع برخوردار است را با ترجمه حفظ نمایند و تا پایان ماه مبارک رمضان برای شرکت در این جشنواره مشخصات خود را به شماره ۰۹۰۳۴۵۰۶۹۴۴ جهت ثبت نام پیامک کنند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group