دوشنبه 18 فروردين 1399 | Monday 6 April 2020

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کاشمر:
سرودهای انقلابی در کانون های مساجد کاشمر پخش می شود


توکلی با بیان اینکه سرود های انقلابی در مساجد و کانون های فرهنگی هنری مساجد شهر و روستاهای شهرستان کاشمر قبل از نماز مغرب و عشاء در دهه مبارک فجر پخش می شود، گفت:مساجد نقش اثرگذاری در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.
«علی توکلی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در کاشمر ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: همزمان با ورود تاریخی حضرت امام، صبح ۱۲ بهمن ماه ساعت ۹:۳۳ مراسم گل افشانی توسط دانش آموزان حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی امام صادق (ع) و اعضای نوجوانان کانون های مساجد شهری با حضور مسئولین شهرستان برگزار گردید و سپس با حضور در دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی شهرستان زنگ انقلاب توسط فرماندار و دیگر مسئولین به صدا در آمد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کاشمر با بیان اینکه سرود های انقلابی در مساجد و کانون های فرهنگی هنری مساجد شهر و روستاهای شهرستان کاشمر قبل از نماز مغرب و عشاء در دهه مبارک فجر پخش می شود، گفت:مساجد نقش اثرگذاری در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.
توکلی با اشاره به اینکه مساجد محل تجمع انقلابیون بود، گفت: نوارهای سخنرانی و اطلاعیه های حضرت امام(ره) در مساجد توزیع می شدند، مسجد جامع هم کانون تجمع انقلابیون در کاشمر بود و مساجد همواره در اجرای برنامه های انقلاب پیشقدم بودند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کاشمر در ادامه به برخی از برنامه کانون های مساجد در دهه فجر امسال اشاره کرد و گفت: نمایشگاه روزنامه های روز شمار انقلاب در کانون های امام علی(ع) و کریم اهل البیت(ع) روستای قوژد، رقیه خاتون مسجد قبله و شهدای فرگ بخش مرکزی دایر خواهد شد.
وی ادامه داد: مسابقات جام فوتسال در کانون امام علی(ع) شهر کاشمر و کانون مسجد صاحب الزمان (عج) مصلی، میثاق شهر ریوش بخش کوهسرخ، محافل انس با قرآن کریم در مراکز مجری طرح تلاوت نور برگزار می شود همچنین شرکت اعضای کانون های مساجد در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ارسال پیامک های مناسبتی، برگزاری مسابقات ورزشی در سطح محله، برگزاری جلسات خاطره گویی، دیدار با خانواده های شهدا و آذین بندی مساجد در طول دهه فجر از برنامه های کانون های مساجد در این ایام خواهد بود.
توکلی به پخش نماهنگ خورشید، بهمن عاشقی و جشنواره عمار با موضوع انقلاب در کانون های مساجد اشاره کرد و گفت: محافل خاطره گویی انقلاب، نشست های بصیرتی با موضوع انقلاب، برگزاری محافل نقالی علوی در ۱۰ مسجد، برگزاری نشست های تخصصی با روحانیون در کانون های مساجد، برگزاری نمایشگاه عکس شهدای انقلاب در کانون رقیه خاتون و برگزاری جشن های انقلاب از دیگر برنامه های کانون های مساجد در یوم الله دهه فجر است.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group