پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید کاوه:
۲ هزار شیشه محلول ضد عفونی کننده توسط کانون شهید کاوه مشهد تولید شد
لشکری گفت: در روزهای مقابله با ویروس کرونا، اعضای جهادی کانون فرهنگی هنری شهید کاوه برای کمک به مردم و تأمین اقلام بهداشتی مورد نیاز پای کار آمده‌اند و با هدف حفظ سلامتی ساکنین اقدام به تولید ۲ هزار شیشه محلول ضد عفونی کرده است.
« قاسم لشکری معوا» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت:به دنبال شیوع و گسترش ویروس کرونا در شهرهای مختلف، فعالیت های جهادی گسترده ای برای ضد عفونی کردن معابر و اماکن پرتردد، تولید ماسک و سایر لوازم ضدعفونی کننده به انجام رسید، در این میان اصحاب مساجد و اعضای کانون های فرهنگی هنری هم نقش ارزنده و به سزایی ایفا کرده و می کنند.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهید کاوه مشهد افزود: در این روزها که بیماری کرونا در حال گسترش در نقاط مختلف کشور است، اعضای جهادی کانون فرهنگی هنری شهید کاوه برای کمک به مردم و تأمین اقلام بهداشتی مورد نیاز پای کار آمده‌اند و با هدف حفظ سلامتی ساکنین اقدام به تولید ۲ هزار شیشه محلول ضد عفونی کرده است.
وی با بیان اینکه ضد عفونی کردن محله ها، معابر و مغاره ها و پخش هزار پک بهداشتی از دیگر فعالیت های این کانون است، گفت:کانون های مساجد همواره در تلاش هستند تا بتوانند در شرایط کنونی و در کنار مدافعان سلامت برای مهار این بیماری هر فعالیتی را می توانند انجام دهند.
لشکری معوا ادامه داد: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به عنوان بزرگترین تشکل مردم‌ نهاد با بهره‌گیری از سرمایه انسانی خود در این وضعیت بحرانی که زندگی عموم مردم را مختل کرده و به کابوس مدرن دنیای امروز تبدیل شده است وارد میدان جهاد شده و اقدام به تولید و توزیع ماسک و یا محلول ضد عفونی کننده کرده است.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهید کاوه مشهد گفت: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد با توجه به تاکید حضرت آیت الله خامنه‌ای و مراجع عظام تقلید مبنی بر وجود بکارگیری دستورالعمل های بهداشتی در راستای مبارزه با ویروس کرونا با تمام توان تا ریشه کن کردن این ویروس منحوس در کنار مردم خواهند بود

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group