چهارشنبه 14 خرداد 1399 | Wednesday 3 June 2020

مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای سیوکی:
۱۵۰ بسته غذایی توسط کانون شهدای سیوکی تربت حیدریه توزیع شد
محمودی گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان به همت خیرین نیک اندیش دیار علم و فرهنگ تعداد ۱۵۰ سبد غذایی به ارزش ۱۴۵ میلیون ریال تهیه و در بین نیازمندان واقعی روستای سیوکی تربت حیدریه توزیع شد.
«محمد رضا محمودی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهارداشت: شیوع کروناویروس موجب مختل شدن بازار کسب و کار در سطح جامعه شد به گونه ای که بسیاری از اصناف به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس دست از کاسبی برداشتند و از این رو بسیاری از این افراد متضرر شدند اما گروهی که بیش از همه نیازمند توجه و حمایت افراد خیر و نیک اندیش می باشند، اقشار نیازمند و فقرا هستند.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای سیوکی تربت حیدریه با اشاره به کمک مومنانه به نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا با بهره‌گیری از مشارکت مردمی و خیران گفت: در شرایط فعلی که تمام جامعه تحت تاثیر کرونا ویروس هستند، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با مشارکت اعضایش دوشادوش مردم به صورت خودجوش و جهادی در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.
وی افزود: با شیوع کرونا و نیازمندی مردم محروم به اقلام ضروری و همچنین در آستانه ماه مبارک رمضان به همت کانون فرهنگی هنری شهدای سیوکی، خیرین نیک اندیش دیار علم و فرهنگ تعداد ۱۵۰ سبد غذایی به ارزش ۱۴۵ میلیون ریال تهیه و در بین نیازمندان واقعی روستای سیوکی تربت حیدریه توزیع شد.
محمودی با تاکید بر اینکه باید در همه حال نیارمندان مورد توجه باشند، ادامه داد:اقلام تهیه شده سبــد ها شامل، رب گــوجه فرنگی، مایع دست شویی، برنج پاکستانی، روغـن مایع، نمــک دریـا، ماسک نانو، مـاکارونی، ســـویا، پــنیـر، چــای و مــرغ است.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای سیوکی تربت حیدریه ادامه داد: کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان یکی از بازوان مسجد خدمت رسانی در تمامی بحران ها را جزء وظایف خود می داند لذا کانون شهدای سیوکی تربت حیدریه در بحران کرونا علاوه بر انجام فعالیت هایی در راستای مبارزه با کرونا، از نیازمندان هم غافل نشده است.
وی گفت: ویروس کرونا یک مهمان ناخوانده در بین تمامی کشورها است و هر کشوری هم با توجه به ظرفیت های خود اقدام به مبارزه با این ویروس می کند که طبق مستندات اکثر کشورها در وضعیت مطلوبی قرار ندارند و برای مقابله با کرونا با مشکل مواجه شدند اما در کشور اسلامی ما با توجه به ظرفیت های بالای مردمی، مشکلات را حل خواهیم کرد.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group