دوشنبه 20 مرداد 1399 | Monday 10 August 2020

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد سبزوار:
کانون فرهنگی هنری سربداران سبزوار ماسک بهداشتی تولید می کند
رادمان با اشاره به اینکه کانون های مساجد از رویش های انقلاب است، گفت: در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا کانون فرهنگی هنری سربداران مسجد امیرالمومنین(ع) سبزوار اقدام به تولید ماسک بهداشتی و توزیع دستکش به صورت رایگان کرده است.
«علیرضا رادمان» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت علی (ع) با بیان اینکه این برهه از زمان برای تمامی مردم آزمون عمل است تا نشان دهند که دامنه فعالیت هایشان فراتر از فضای کانون فرهنگی هنری مساجد است، گفت: نیروی تربیت شده مسجدی در زمانه بروز سیل به یاری سیل زدگان می شتابد و در زمانی که یک بیماری ویروسی منحوس تمامی بشریت را تهدید می کند بار دیگر به صحنه می آید و نقش خویش را در عرصه خدمت رسانی و تلاش به بهترین نحو انجام می دهد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد سبزوار با اشاره به شیوع ویروس کرونا و نیاز مردم به امکانات بهداشتی از جمله ماسک، گفت: ما نیز وظیفه انسانی خود می دانیم تا در این شرایط قدمی هرچند کوتاه برداریم و در همین راستا شروع به تهیه ماسک برای مردم کردیم تا در حد توان خود کمک کرده باشیم.

وی گفت: ورود آگاهانه، جهادی و خودجوش اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در کنار دیگر ارگان ها در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی برای آموزش و اطلاع‌رسانی و باز نشر اخبار و اطلاعات از منابع موثق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا حد زیادی می تواند در کاهش هیجانات، هراس و نگرانی مردم از شیوع این بیماری کمک ‌کند.
رادمان با اشاره به اینکه کانون های مساجد از رویش های انقلاب است، گفت: در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا کانون فرهنگی هنری سربداران مسجد امیرالمومنین(ع) سبزوار اقدام به تولید ماسک بهداشتی و توزیع دستکش به صورت رایگان کرده است.
 مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد سبزوار با اشاره به اینکه کانون‌های فرهنگی مساجد این شهرستان در حیطه‌های مختلف همچون تولید ماسک، ضدعفونی کردن معابر عمومی و توزیع بسته‌های غذایی فعالیت دارند، گفت: در شرایط فعلی جامعه که تمام دستگاه ها و اقشار مختلف جامعه متأثر از شیوه ویروس کرونا هستند، کانون های فرهنگی هنری مساجد نیز دوشادوش مردم به صورت جهادی در حال فعالیت هستند.
وی با تاکید بر اینکه کانون فرهنگی هنری مساجد با توجه به رسالت و دغدغه ها همواره تلاش کرده در برنامه های مختلف، کنار مردم باشند زیرا ماهیت این مجموعه نیز برخاسته از مردم بوده، ادامه داد: کانون‌های مساجد در کنار فعالیت‌های فرهنگی و معنوی خود هر زمان نیاز باشد هرگونه کمک و همیاری را انجام می‌دهند و اکنون هم در بحران کرونا عزم خود را برای مقابله و کمک رسانی به مردم جزم کرده اند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group