شنبه 2 مرداد 1400 | Saturday 24 July 2021

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
کانون های مساجد می توانند مولفه های جهش تولید را در سطحی وسیع تبیین کنند
ابدالی تکلو گفت: کانون های فرهنگی هنری به دلیل گستردگی در سراسر کشور و اثرگذاری در بین اقشار مختلف جامعه می‌توانند مولفه های مختلف جهش تولید را در سطحی وسیع برای گروه های مختلف تبیین کنند.
«محمد ابدالی تکلو» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد گفت:رهبر معظم انقلاب هرساله با توجه به اهمیت و نیاز جامعه شعار سال را بیان می کنند و چند سالی است که نام گذاری سال در محوریت اقتصاد و تولید مطرح می شود که نشان از اهمیت و ضرورت پرداختن و توجه به اقتصاد و مؤلفه های آن برای رشد و پیشرفت کشور دارد باید در اولویت همگان قرار گیرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی افزود: کانون های فرهنگی هنری به عنوان مجموعه ای فعال در مساجد می توانند نقش مهمی در جهش تولید داشته و به دلیل گستردگی در سراسر کشور و اثرگذاری در بین اقشار مختلف جامعه می‌توانند مولفه های مختلف جهش تولید را در سطحی وسیع برای گروه های مختلف تبیین کنند.
وی اظهارداشت:حرکت به سمت جهش تولید باید در مقام عمل و به دور از شعار زدگی تحقق یابد تا در اشتغال زایی و رفع مشکل بیکاری جامعه گام های استواری برداشته شود، امروز جهش تولید فرصتی را فراهم می سازد تا با تکیه بر ظرفیت ها و رونق بخشیدن به تولید در جهت شکوفایی اقتصادی جامعه تلاش کنیم.
ابدالی تکلو ادامه داد:کانون های فرهنگی هنری مساجد از دیرباز خاستگاه انقلابی و مردمی بوده و هستند و نقش مهمی در به ثمر رسیدن بسیاری از اهداف نظام و انقلاب برعهده داشته اند و در ایجاد کارآفرینی، خرید از کالاهای داخلی برای مصارف خود و بسیاری از موارد دیگر پیشتاز بوده اند و اکنون هم در عمل به شعار سال جهش تولید می‌توانند اثرگذار و موثر باشند.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه هر ساله مساجد پس از طرح شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به گفتمان سازی درباره آن اقدام می کنند، افزود: امسال هم باید این مهم در دستور کار قرار گیرد و تبلیغات محیطی، برگزاری نشست ها و همایش های تبیینی و ترویجی در دستور کار باشد.
وی با اشاره به اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان مجموعه ای که با نسل جوان امروز در ارتباط تنگاتنگ هستند می توانند در این امر و تحقق شعار سال نقش آفرینی کنند، گفت:وقتی تولید رونق یابد و در مسیر درست خود قرار بگیرد قطعا هم نیازهای اساسی و بنیادی کشور را برطرف می‌کند و موجب ایجاد اشتغال، تولید ثروت و افزایش درآمد سرانه می‌شود.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group