پنجشنبه 6 آذر 1399 | Thursday 26 November 2020

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد سبزوار:
مسابقه نشریه دیواری «غدیر برترین عید» در کانون های مساجد خراسان رضوی برگزار می شودرادمان گفت: به منظور آشنایی بیشتر آحاد مرم با واقعه بزرگ غدیر به خصوص نوجوانان و جوانان مسابقه نشریه دیواری «غدیر برترین عید» به همت دفتر ستاد هماهنگیی کانون های مساجد سبزوار و حمایت های ستاد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی برگزار می گردد.

«علیرضا رادمان» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای فهما خراسان رضوی ضمن تبریک ایام دهه ولایت به خصوص عید سعید غدیر خم گفت: واقعه غدیرحادثه اى تاریخى نیست كه در كنار دیگر وقایع بدان نگریسته شود، غدیر تنها نام یك سرزمین نیست بلکه یك تفكر است، نشانه و رمزى است كه از تداوم خط نبوّت حكایت مى كند، غدیر نقطه تلاقى كاروان رسالت با طلایه داران امامت است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد سبزوار با بیان اینکه خلافت و جانشینی و رهبری امت اسلامی از مهم ترین پیام های غدیر است که از ناحیه خداوند صورت گرفت، افزود:ابلاغ حق، صفات رهبری، مرجعیت دینی اهل بیت (ع)، اکمال دین و اتمام حجت با مردم و رضایت خداوند هم از پیام های واقعه غدیر خم است.

 

وی اظهارکرد:به منظور آشنایی بیشتر آحاد مرم با واقعه بزرگ غدیر به خصوص نوجوانان و جوانان مسابقه نشریه دیواری «غدیر برترین عید» به همت دفتر ستاد هماهنگیی کانون های مساجد سبزوار و حمایت های ستاد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی برگزار می گردد.

 

رادمان ادامه داد:لذا علاقه مندان با تشکیل یک گروه ۳ نفری اقدام به تهیه نشریه دیواری در ۹ بخش مشخص شده در فایل پیوست می نمایند و از نمای کلی نشریه و هربخش آن بصورت مجزا یک عکس گرفته و از طریق شبکه های اجتماعی بشماره ۰۹۰۳۴۵۰۶۹۴۴ حداکثر تا پایان مرداد ماه ارسال می نمایند.

 

رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد سبزوار تاکید کرد:اگر نشریه پس از اتمام در یکی از مساجد نصب گردد و عکس آن نیز ارسال گردد به صورت ویژه تقدیر خواهد شد.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group