پنجشنبه 6 آذر 1399 | Thursday 26 November 2020

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
یکی از وظایف مهم کانون های مساجد احترام ویژه به خانواده های شهدا است.

ابدالی تکلو گفت: یکی از وظایف مهم کانون ها احترام ویژه به خانواده های شهدا است چرا که آسایش و امنیت امروز ما مرهون خون شهدای گرانقدر است.به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از تربت حیدریه، «محمد ابدالی تکلو» عصر( ۱۴ مرداد) در دیدار با خانواده شهیدان یعقوبی که در سال های دفاع مقدس به شهادت رسیدند با بیان اینکه تکریم و تجلیل از خانواده شهدا وظیفه ای است که همه ما در برابر ایثار و از خودگذشتگی آنها بر عهده داریم، گفت:یکی از وظایف مهم کانون ها احترام ویژه به خانواده های شهدا است چرا که آسایش و امنیت امروز ما مرهون خون شهدای گرانقدر است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی افزود: این موضوع مهمی است که باید برای نسل امروز تبین شود و آنها باید بدانند که اگر امروز می توانند در امنیت زنذگی کنند آن را مرهون کسانی هستند که از جان خود گذشتند.

 

وی اظهارکرد: ما باید روحیه ایثار وشهادت را در نسل امروز تقویت کنیم و با توجه به اینکه بیشتر مخاطبان کانون های فرهنگی وهنری مساجد جوانان و نوجوانان هستند این رویکرد در برنامه های کانون دنبال شود.

 

ابدالی تکلو بیان کرد :طرح ملی سه شنبه های تکریم هم با این رویکرد است که هر هفته با خانواده های شهدا دیدار داشته باشیم و از ایثار و صبوری این عزیزان تجلیل به عمل آوریم.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group