يكشنبه 28 دي 1399 | Sunday 17 January 2021

مدير ستاد هماهنگي کانون هاي مساجد خراسان رضوي:
بسيج مظهر مردم‌ سالاري ديني، ايستادگي، وحدت و ولايت ‌پذيري است

ابدالی تکلو با اشاره به اینکه مکتب بسیج مکتب مجاهدت معنوی و مخلصانه است، گفت: بسیج مظهر مردم‌ سالاری دینی، خدمت ‌رسانی، ایستادگی، پیشرفت، وحدت، اخلاص، ولایت‌پذیری، شهادت ‌طلبی و آمادگی ‌های همه ‌جانبه است.

«محمد ابدالی تکلو» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) ضمن گرامیداشت ایام هفته بسیج با اشاره به اینکه بسیج مظهر شجاعت و ایمان بالا و آمادگی کامل برای سربلند کردن کشور و مردم ایران است، گفت: بسیج مردمی‌ترین و گسترده‌ ترین سازمان است که حزب‌اللهی‌ترین و ارزشی‌ترین نیروها در آن مشغول به فعالیت هستند.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه چهل سال با تمام کمبودها و خلأهایی که وجود داشته بسیج رشد کرده و به حد اعلای خود رسیده است، خاطرنشان کرد: بسیج مظهر مردم‌ سالاری دینی، خدمت‌رسانی، ایستادگی، پیشرفت، وحدت، اخلاص، ولایت‌پذیری، شهادت‌ طلبی و آمادگی‌های همه‌ جانبه است.

 

وی با تاکید بر اینکه بسیج در واقع، مظهر عشق و ایمان و آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل، برای سربلند کردن کشور و ملّت است، اظهارکرد: بسیج، حرکت عظیم ملّت ایران همراه با آگاهی و احساس آمیخته با عقلانیت، حرکت و عمل آمیخته بر مبنای فکری و عمل‌گرایی همراه با آرمان‌گرایی و دیدن افق‌های دور دست بوده است.

 

ابدالی تکلو با اشاره به اینکه مکتب بسیج مکتب مجاهدت معنوی و مخلصانه است، گفت: حقیقت بسیج یک فرهنگ و یک حرکت فرهنگی است و فرهنگ بسیجی یعنی چیزی که ما برای هر یک از آحاد جامعه اسلامی آن را آرزو می ‌کنیم.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی اظهارکرد: بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است، بسیج امروز در همه عرصه ‌ها حضور جهاد‌گونه دارد هر کجا نیاز شود، بسیج نخستین ارگان است و همیشه پیشرو و خار چشم دشمنان است.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group