دوشنبه 23 فروردين 1400 | Monday 12 April 2021

مدير ستاد هماهنگي کانون هاي مساجد خراسان رضوي:
دانشجو نماد آرمان‌ خواهي، بيداري و مظهر تحولات اساسي در جامعه است

ابدالی تکلو با بیان اینکه دانشجو مظهر هوشیاری و مطالبه گری است و باید در عرصه های مختلف با کسب آگاهی و علم متناسب با شرایط روز از پویایی و اثر گذاری لازم برخوردار باشد، گفت: دانشجو نماد آرمان‌ خواهی، بیداری و مظهر تحولات اساسی در جامعه است.

«محمد ابدالی تکلو» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی ؛ ضمن گرامیداشت روز دانشجو با بیان اینکه دانشگاه باید نشانه حرکت رو به جلو و پیشتاز در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی باشد، در دانشگاه باید شوری جاوادنه همراه با شعوری پیوسته باشد تا در توسعه و پیشرفت ایرانی صنعتی و تجاری مددکار باشد، گفت:دانشجو نماد بیداری انسان هایی آگاه بر تاریکی های زمانه خویش و نماد همیشه در صحنه و هوشیار بودن در تمامی تحولات کشور است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه روز دانشجو مظهر استقلال‌خواهی، عزت ‌طلبی، آزادی بیان و آزادی سیاسی است، افزود: دانشجو نماد زلالی، پاکی، آرمان‌ خواهی، بیداری و مظهر تحولات اساسی در جامعه است.

 

وی اظهارکرد: دانشجو و جوان مظهر رشد، بالندگی، حق طلبی، ظلم ستیزی، استعداد و تمام کمالات است، جوانان ما از دیرباز این روحیات را داشتند و این خلاقیت، نوآوری و ابتکار همه می توانند باعث سازندگی کشور شوند.

 

ابدالی تکلو با تاکید بر اینکه مطالبه گری و روشنگری ابزار جنبش دانشجویی است، ادامه داد: دانشجو مظهر هوشیاری و مطالبه گری است و باید در عرصه های مختلف با کسب آگاهی و علم متناسب با شرایط روز از پویایی و اثر گذاری لازم برخوردار باشد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه دانشگاه در طول حیات خود در پیشرفت و رشد جامعه، رشد فناوری ها، رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نقش بسزایی داشته است، گفت: دانشجوی ایرانی در طول تاریخ معاصر اثبات کرده است که بینشی عمیق نسبت به اوضاع موجود در اجتماع دارد و به موقع و پیشاپیش همگان واکنش نشان داده است.

 

وی با تاکید بر اینکه دانشجو مظهر بیداری و دانشگاه نماد آگاهی ‌رسانی و مبداء تحولات کشور است، اظهارکرد: دانشجو تفکرات سیاسی و اجتماعی مختص خود را دارد و همین امر باعث تنظیم شرایط جامعه می شود، دانشجویان نماد خرد ورزی و مانایی اندیشه ‌های متعالی در وادی سترگ دینداری و بیداری هستند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group