دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

مدير ستاد هماهنگي کانون هاي مساجد خراسان رضوي:2400 بسته گوشت توسط ستاد کانون هاي مساجد خراسان رضوي توزيع شد

ابدالی تکلو گفت:همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) با همت ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و با همکاری موسسه حضرت خدیجه(س) ۲۴۰۰ بسته گوشت ۱.۵ کیلویی بین نیازمندان توزیع شد.

«محمد ابدالی تکلو» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی ، با بیان اینکه رزمایش ایمان، همدلی، کار و ایثار از سوی کانون های فرهنگی هنری مساجد پیرو فرامین مقام معظم رهبری در حال اجرا است، گفت:یاری رساندن به نیازمندان در تمامی دوران ها اهمیت ویژه ای دارد اما از زمان شیوع ویروس کرونا که زندگی روزمره مردم به خصوص نیازمندان را دچار مشکل کرده از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی افزود: شیوع کرونا ویروس موجب مختل شدن بازار کسب و کار در سطح جامعه شد به گونه ای که بسیاری از اصناف به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس دست از کاسبی برداشتند و از این رو بسیاری از این افراد متضرر شدند اما گروهی که بیش از همه نیازمند توجه و حمایت افراد خیر و نیک اندیش می باشند، اقشار نیازمند و فقرا هستند.

 

وی ادامه داد:کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح استان در همه برنامه هایی که در کشور ایجاد می شود پیش قدم هستند و برای کمک به نیازمندان به صورت شبانه روزی تلاش و دوشادوش مردم به صورت خودجوش و جهادی در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

 

ابدالی تکلو اظهارداشت:نیروی تربیت شده مسجدی در زمانه بروز سیل به یاری سیل زدگان می شتابد و در زمانی که یک بیماری ویروسی منحوس تمامی بشریت را تهدید می کند بار دیگر به صحنه می آید و نقش خویش را در عرصه خدمت رسانی و تلاش به بهترین نحو انجام می دهد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی گفت: با همت ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و با همکاری موسسه حضرت خدیجه(س) ۲۴۰۰ بسته گوشت که هر بسته به وزرن ۱.۵ کیلو و در مجموع ۳ هزار و ۶۰۰ کیلو در بین نیازمندان شهرهای سبزوار، ششتمد، صالح آباد، تربت جام و ۱۵ منطقه حاشيه ای مشهد توزيع گرديد.

 

وی بابیان اینکه تا کنون در ۵ مرحله ۷ هزار و ۲۰۰ بسته گوشت توزیع شده، افزود:کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح استان در همه برنامه هایی که در کشور ایجاد می شود پیش قدم هستند و برای کمک به نیازمندان به صورت شبانه روزی تلاش و دوشادوش مردم به صورت خودجوش و جهادی در زمینه ‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

 

ابدالی تکلو ادامه داد: حضور خودجوش، جهادی و پا به کار بچه های مسجد در تمامی عرصه های انقلاب، همواره نقش اساسی و کلیدی در عبور از مشکلات داشته و امروز جوانان مساجد با حس مسئولیت و حضور فعال در صحنه خدمت گذاری به یاری مدافعان سلامت و حمایت از آسیب دیدگان این بحران شتافته اند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group