دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

مسئول نمايندگي فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان فيروزه : مسجدي هاي فيروزه‌اي با ضيافت کريمانه در بهار قرآن به کمک نيازمندان آمدند

 مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزه در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی ، گفت: در خجسته زادروز کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اقدامی مؤمنانه با اهدای بیش از 500 بسته معیشتی به کمک نیازمندان رفتند.

یاری نژاد افزود: در در این طرح با همکاری مؤسسه خیریه آبشار رحمت، کمیته امداد امام خمینی، بسته های معیشتی به صورت خشک تهیه و به نیازمندان واقهی اهدا شد.

 دبیر ستاد کانون‌ های فرهنگی و هنری مساجد فیروزه تصریح کرد: با هماهنگی خیرین و نیک ایشان که در سالیان گذشته با سفره افطار از میهمانان ضیافت الهی پذیرایی می کردند، به دلیل شرایط کرونایی با طرح ضیافت کریمانه در بهار قرآن مؤمنان و نیازمندان اطعام و اکرام کردند.

  دبیر شورای فرهنگ عمومی فیروزه  خاطر نشان کرد: در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه برای دستگیری از نیازمندان و پیشگیری از بسیاری هزینه‌های اضافی مراسمات این طرح در شورای فرهنگ عمومی شهرستان مطرح و با اسقبال عموم جامعه مواجه شد.

 یاری نژاد در پایان ابراز امیدواری کرد تا با برگزاری مداوم این‌گونه برنامه‌ها در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ انفاق در بین مردم و جامعه گام‌های مؤثری برداشت.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group