دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است
ابدالی تکلو گفت:نهم دی سالروز حضور حماسی مردم ولایتمدار ایران اسلامی در دفاع از نظام است که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مردم ایران محسوب می شود


«محمد ابدالی تکلو» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی گفت:۹ دی تجلی نور بصیرت الهی در دلهای امت بودف روزی که نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که در برابر دشمنان دین و مملکت تا پای جان خواهند ایستاد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی افزود:روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید، در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفریدند و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و نا امید ساختند و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد کردند.
وی اظهارداشت:در روز نهم دی نقاب ها کنار رفت و چهره واقعی فتنه گران نمایان شد، همان کسانی که با نقاب انقلابی در مردم نفوذ کرده بودند و ولایتمداری را فقط در شعار و ظاهر نشان می دادند.
ابدالی تکلو ادامه داد: مردم در سالگرد نهم دی با حضور پرشور در راهپیمایی بار دیگر با آرمانهای امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای بیعت کرده و اعلام می کنند که فتنه و فتنه گر در ایزران جایی ندارند و ایران و ایرانی با پشتوانه دینی و در زیر چتر رهبری همیشه سربلند است.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی افزود:نهم دی سالروز حضور حماسی مردم ولایتمدار ایران اسلامی در دفاع از نظام است که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مردم ایران محسوب می شود.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group