دوشنبه 18 فروردين 1399 | Monday 6 April 2020

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
کانون های مساجد هنرمند و شخصیت فرهنگی مسجدی تربیت می کند


ابدالی تکلو با اشاره به اینکه در خراسان رضوی ۱۸۰۸ کانون فرهنگی هنری مساجد وجود دارد، گفت: کانون های مساجد هنرمند و شخصیت فرهنگی مسجدی تربیت می کند.
به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، «محمد ابدالی تکلو» در دیدار با مدیر عامل سازمان فنی و حرفه ای مشهد گفت:در خراسان رضوی ۱۸۰۸ کانون فرهنگی هنری در مساجد وجود دارد که این یک پتانسیل و جمعیت جوان، آماده و خوبی است و یکی از مکانهایی که می توانیم در راستای رسیدن به اهداف با آن تعامل کنیم سازمان فنی و حرفه ای است.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه می توانیم به اعضای کانون های مساجد مهارت آموزش بدهیم، افزود: مردم در حال حاضر به دنبال فراگیری هنر و صنعت هستند که سازمان فنی و حرفه ای به عنوان متولی آموزش کمک شایانی به پیشبرد این امر می کند.
وی با بیان اینکه شرایط کنونی ایجاب می کند جوانها مهارت فنی کسب کنند، ادامه داد: در کانون های مساجد علاوه بر آموزش های معنوی و تحصیلی، می توانیم از پتانسیل سازمان فنی و حرفه ای هم استفاده کنیم و اگر تفاهم نامه ای هم منعقد شود می توانیم در آینده صنعت گر مسجدی تربیت کنیم.
ابدالی تکلو با تاکید بر اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد هنرمند و شخصیت فرهنگی تربیت می کند، افزود:در صورت انعقاد تفاهم نامه آموزشگاههای فنی و حرفه ای می توانند در کانون های مساجد آموزش های خود را به صورت گسترده تر اما با هزینه های کمتر ارائه کنند.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی اظهارداشت: ما کانونی داریم که در آنجا فیلتر اتومبیل تولید می شود یا افرادی داریم در کانون ها که صنایع دستی تولید می کنند همچنین اکنون در حال طراحی سایتی هستیم که اعضای کانون ها از تولیدات خود درآمدزایی داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت قشر جوان که سرمایه ای برای کشور هستند در حوزه هنر و صنعت استفاده کنیم، گفت:می توان با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استارت آپ های هم در سطح کانون های مساجد راه اندازی کرد. .

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group