دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

برگزاري همايش انقلاب به روايت هنر و تقدير از هنرمندان مسجدي

جواد هرمزي، معاونت کانون ابوذرغفاري با اعلام برنامه هاي همايش انقلاب به روايت هنر در چهل و يکمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي افزود:سخنراني، اجراي سرود، پخش کليپ، برگزاري مسابقه و نيز تقدير از هنرمندان و رونمايي از تمثال شهيدان  از جمله برنامه هاي اين مراسم بود.
هرمزي از مراسم رونمايي تمثال شهيدان سرافراز سردار شهيد سليماني و شهيد خداشناس توسط فرمانده ناحيه 2 مقداد جناب سرهنگ ترشيزي خبر داد و تصريح کرد: شهدا نشان عزت و افتخار ما هستند و تمثال شهدا برگي در خيابان‌هاي ماست که هر روز به ياد آنها باشيم و يادمان نرود که چه ديني گردن ما دارند و انشالله که مديون شهدا نباشيم.
هرمزي با بيان اينکه بيش از 50 نونهال و نوجوان در مسابقه نقاشي دهه فجر شرکت نمودند، اظهار داشت: برگزيدگان مسابقات نقاشي نيز در شب پيروزي انقلاب  اسلامي تقدير شدند.
معاونت کانون بيان کرد:اجراي مراسم نورافشاني و نيز پخش گلبانگ الله‌اکبر در شب 22 بهمن از جمله برنامه هاي پاياني مراسم بود.
وي در پايان با اهداي پرچم هاي ايران به شرکت کنندگان در مراسم خواستار حضور پرشور وپر رنگ مردم  در راهپيمايي ۲۲ بهمن شد و ادامه داد: امسال نيزهمچون سال هاي گذشته  با حضور در راهپيمايي، مشت محکمي بر دهان استکبار بزرگ آمريکا، اسرائيل خواهيم زد.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group