دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

برگزاري کلاس هاي آموزشي از جمله مهد قران، دوره هاي آموزشي هنرهاي دستي، آشپزي وساير کلاس ها بصورت آنلاين برگزار مي شود.

 به گزارش ستاد ارتباطات رسان هاي (فهما) خراسان رضوي ، مهدی احمديان اصل مديرکانون ابوذرغفاري با اشاره به شيوع بيماري کوويد -19 و رعايت مسائل بهداشتي که در رأس آن عدم حضور در مکان هايي که تجمع در آنها باعث شيوع بيشتر اين بيماري مي شود، بيان کرد: اين بيماري باعث شده است تا آموزش هاي حضوري کمرنگ شود و توجه به برگزاري کلاسهاي آموزشي به صورت مجازي در اولويت برنامه هاي آموزش کانون قرار گيرد .
احمديان اصل  با بيان اين نکته که آموزش ها در کانون به قوت خود باقيست  فقط به صورت مجازي و آنلاين برگزار مي شود، اظهار داشت: برگزاري کلاس هاي آموزشي از جمله مهد قران، دوره هاي آموزشي هنرهاي دستي، آشپزي و... در حال برگزاري ست و تقريبا بيش از 100 نفر از اين آموزش‌ها بهره مند مي شوند
وي افزود: بيش از 10 دوره آموزشي تا پايان سال درنظر گرفته شده که از طريق فضاي مجازي  و بصورت کاملا رايگان به علاقمندان ارائه مي گردد.
مدير کانون با بيان اينکه اميدواريم به مدد الهي هرچه زودتر از شر اين ويروس منحوس خلاص شويم اظهار داشت:در اين شرايط کانون‌ها مي بايست با استفاده از ظرفيت هاي خود، خلاقيت و ابتکار دست بکار شوند و از فرصت پيش آمده براي پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بهره ببرند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group