دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021


شريعت  با تاکيد بر گراميداشت هفته وحدت با بهره‌‌گيري از فضاي مجازي از اجراي طرح تلاوت نور و اهدا ثواب آن به روح پيامبر اکرم(ص) در کانون فرهنگي هنري نورالثقلين مسجد جامع قوژد - کاشمر خبر داد.

«محمد شريعت » در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی، با تبريک هفته وحدت و گراميداشت اين ايام  ابراز داشت در کانون نورالثقلين مسجد جامع قوژد کاشمر  با اجراي برنامه‌هاي متنوع  با توجه به شيوع کرونا و لزوم عدم برگزاري تجمع‌ها تلاش کرديم به‌منظور حفظ سلامت مردم برنامه‌ها را با بهره‌گيري از فضاي مجازي اجرايي کنيم.


مدير کانون نورالثقلين مسجد جامع قوژد - کاشمر با اشاره به شيوه متفاوت برنامه‌هاي گراميداشت هفته وحدت در سال جاري نسبت به ساليان گذشته افزود: امسال به‌خاطر شرايط کرونا مراسم جشن ولادت پيامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) برگزار نمي‌شود.

وي با اشاره به اجراي تلاوت نور و اهداي ثواب آن به پيامبر اعظم(ص) در بستر فضاي مجازي اذعان کرد: تبيين سبک زندگي پيامبر(ص) به عنوان اسوه حسنه، باز نشر بيانات امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب در خصوص شخصيت پيامبر اعظم(ص) و پويش مردمي قرائت سوره محمد(ص) از ديگر برنامه‌هاي اين کانون در هفته وحدت است.


شريغت در پايان اعلام کرد: توليد متن و دل نوشته و... در فضاي مجازي با نام و نشان کانون در قالب پويش# ما_ امت_ رسول الله_هستيم با همکاري امام جماعت، هيئت امناء و نمازگزاران مسجد جامع روستا  در اين ايام برگزار مي‌شود.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group