چهارشنبه 14 خرداد 1399 | Wednesday 3 June 2020

مدیر کانون صحیفه نور:
کانون فرهنگی هنری صحیفه نور مشهد ماسک بهداشتی تولید می کند
طبسی با اشاره به اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد باید توصیه های پزشکی را برای مردم تبیین کنند و ترس که بزرگترین دشمن و خود نوعی بیماری است از بین ببرند، گفت: کانون فرهنگی هنری صحیفه نور مشهد ماسک بهداشتی تولید می کند.
«اسماعیل طبسی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: کنترل شیوع بیماری کرونا به عنوان یک مدیریت بحران از طرف مکان های فرهنگی و مذهبی همچون مساجد، پایگاه های بسیج، کانون های فرهنگی هنری مساجد این روزها در قالب یک رفتارشناسی اجتماعی تحسین همگان را برانگیخته است، با این وصف همچنان شاهد هستیم که متاسفانه عموم مردم این بیماری ویروسی را جدی نگرفته اند.
مدیر کانون فرهنگی هنری صحیفه نور مشهد با اشاره به اینکه فعالیت نیروهای مسجدی اعم از فعالان کانون فرهنگی هنری مسجد و پایگاه بسیج در جریان مبارزه با بیماری کرونا ویروس قابل تقدیر است، افزود: در وضعیت کنونی وظیفه نهادهای فرهنگی برای آگاهی بخشی و پیشگیری در جامعه مهم تر از قبل است.
وی ادامه داد: کانون فرهنگی هنری صحیفه نور مشهد هم در راستای مقابله با ویروس کرونا اقدام به دوخت و توزیع ماسک رایگان کرده است چرا که اهمیت به سلامت جامعه و کمک در رفع مشکلات و موانع موجود در این وضعیت کنونی از وظایف اهالی مسجد به خصوص کانون های مساجد است.
طبسی اظهارداشت:فعالان مسجدی در قالب گروه های کانون های فرهنگی هنری مساجد و پایگاه های بسیج پیش قراول عزم و اراده عمومی برای مقابله با این بیماری ویروسی هستند و با عزم و ارادتی غیرقابل وصف در قالب گروه های جهادی در صحنه مبارزه حضور دارند.
مدیر کانون فرهنگی هنری صحیفه نور مشهد بیان کرد: در راستای مقابله با استرس و اضطراب مردم، متولیان فرهنگی به ویژه روحانیون و ائمه جماعات مساجد که اثر بخشی مطلوبی در بین آحاد جامعه دارند باید مردم را آگاه کنند، کانون های فرهنگی هنری مساجد باید توصیه های پزشکی را برای مردم تبیین کنند و ترس که بزرگترین دشمن و خود نوعی بیماری است از بین ببرند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group