دوشنبه 20 مرداد 1399 | Monday 10 August 2020

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید عباس زاده:
۴۵۰ بسته بهداشتی توسط کانون شهید عباس زاده تربت حیدریه توزیع شد
حجت الاسلام یعقوبی گفت:در راستای مقابله با ویروس کرونا و وظیفه ای که اهالی مسجد در خصوص کمک برای رفع مشکلات و موانع دارند، اعضای کانون شهید عباس زاده تربت حیدریه ۴۵۰ بسته بهداشتی را در بین خانواده های محروم توزیع کرده است.
حجت الاسلام «یعقوبی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: در شرایط فعلی جامعه که تمام دستگاه ها و اقشار مختلف جامعه متأثر از شیوع ویروس کرونا هستند، کانون های فرهنگی هنری مساجد نیز دوشادوش مردم به صورت جهادی در حال فعالیت بر علیه این ویروس منحوس هستند.مدیر کانون فرهنگی هنری شهید عباس زاده تربت حیدریه افزود:در راستای مقابله با ویروس کرونا و وظیفه ای که اهالی مسجد در خصوص کمک برای رفع مشکلات و موانع دارند، اعضای کانون شهید عباس زاده تربت حیدریه ۴۵۰ بسته بهداشتی را به صورت رایگان در بین خانواده های محروم توزیع کرده است.

وی ادامه داد: حضور خودجوش، جهادی و پا به کار بچه های مسجد در تمامی عرصه های انقلاب، همواره نقش اساسی و کلیدی در عبور از مشکلات داشته و امروز جوانان مساجد با حس مسئولیت و حضور فعال در صحنه خدمت گذاری به یاری مدافعان سلامت و حمایت از آسیب دیدگان این بحران در استان شتافته اند.
حجت الاسلام یعقوبی اظهارداشت: کی از نکات قابل توجه و بسیار مهم در مقابله با بیماری کرونا این است که تمامی اقدامات کانون های مساجد به صورت خودجوش و مردمی صورت گرفته که نشان از نقش کلیدی مساجد به عنوان اثرگذارترین کانون های اجتماعی دارد.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهید عباس زاده تربت حیدریه از تلاش جمعی فعالان کانون‌های مساجد استان در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: کانون شهید عباس زاده به صورت فعال و خودجوش با توزیع بسته‌های حمایتی بین نیازمندان و ضدعفونی کردن محلات به مقابله با ویروس کرونا آمدند.
وی پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا را مهمترین و اولویت دارترین مسئله کشور دانست و ادامه داد: برای مقابله با این شرایط دشوار همراهی مردم را می طلبد تا با رعایت نکات بهداشتی با یک بسیج همگانی این ویروس ریشه کن شود.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group