دوشنبه 20 مرداد 1399 | Monday 10 August 2020

مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای نسر:
۱۰۰ بسته فرهنگی توسط کانون شهدای نسر تربت حیدریه توزیع شد
صدقی گفت:در راستای فراخوان رزمایش کمک مؤمنانه به همت کانون فرهنگی هنری شهدای نسر در کنار بسته های معیشتی ، ۱۰۰ بسته فرهنگی شامل کتاب سه دقیقه در قیامت، بروشورهای معرفتی بین جامعه هدف توزیع شد.
«علی صدقی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد ضمن گرامیداشت روز معلم گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد در این برهه از زمان با احساس تکلیف در کنار دیگر ارکان مساجد ترویج آموزش، نظافت و بهداشت فردی و جمعی، کمک به تقویت روحیه مردم و نمازگزاران، تقویت بعد معنوی جهت عرض نیاز به درگاه باری تعالی و استمداد از الطاف الهی برای رفع بلا از جامعه را در صدر فعالیت های خود قرار داده اند.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای نسر تربت حیدریه افزود: ورود آگاهانه، جهادی و خودجوش اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در کنار دیگر ارگان ها در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی برای آموزش و اطلاع‌رسانی و باز نشر اخبار و اطلاعات از منابع موثق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا حد زیادی می تواند در کاهش هیجانات، هراس و نگرانی مردم از شیوع این بیماری کمک ‌کند.
وی گفت:اعضای کانون های مساجد با توجه به تاکید حضرت آیت الله خامنه‌ای و مراجع عظام تقلید مبنی بر وجود بکارگیری دستورالعمل های بهداشتی در راستای مبارزه با ویروس کرونا با تمام توان تا ریشه کن کردن این ویروس منحوس در کنار مردم خواهند بود و هرگونه کمک و یاری که نیاز باشد انجام خواهند داد.
صدقی ادامه داد:در راستای فراخوان رزمایش کمک مؤمنانه به همت کانون فرهنگی هنری شهدای نسر تربت حیدریه در کنار بسته های معیشتی ، ۱۰۰ بسته فرهنگی شامل کتاب سه دقیقه در قیامت و بروشورهای معرفتی بین جامعه هدف توزیع کرد.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای نسر تربت حیدریه افزود: به دنبال شیوع و گسترش ویروس کرونا در شهرهای مختلف، فعالیت های جهادی گسترده ای برای ضد عفونی کردن معابر و اماکن پرتردد، تولید ماسک و سایر لوازم ضدعفونی کننده به انجام رسید، در این میان اصحاب مساجد و اعضای کانون های فرهنگی هنری هم نقش ارزنده و به سزایی ایفا کرده و می کنند.
وی بیان کرد: در حال حاضر و با توجه به شرایط به وجود آمده هرکس در حد توان و با توجه به امکانات موجود وظیفه دارد در راستای پیشگیری از شیوع این بیماری اقداماتی را انجام دهد همچنین در این اوضاع نباید افراد محروم جامعه را که از این بحران بیشتر دچار ضرر شده اند، فراموش کرد.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group