سه شنبه 6 آبان 1399 | Tuesday 27 October 2020

مدیر کانون ندای اسلام:
۴۰ بسته غذایی توسط کانون ندای اسلام خلیل آباد بین نیازمندان توزیع شد

پریشان توندری آباد با اشاره به اینکه دفاع مقدس مظهر ایستادگی، مقاومت، ایثار و فداکاری است، گفت:همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس کانون فرهنگی هنری ندای اسلام خلیل آباد اقدام به تهیه ۴۰ بسته غذایی و توزیع بین نیازمندان کرده است.

«سعید پریشان توندری» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای ( فهما ) در مشهد ضمن گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس با بیان اینکه دوران دفاع مقدس یک مقطع پر افتخار در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهارداشت: حضور به موقع مردم در صحنه موجب دفاع جانانه از نظام اسلامی شد و حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمن نیفتاد.

 

مدیر کانون ندای اسلام خلیل آباد با اشاره به اینکه دفاع مقدس مظهر ایستادگی، مقاومت، ایثار، فداکاری و پیروی محض از امام و ولایت ملت ایران در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است، اظهارکرد: امروز این عزت و افتخار به برکت ۸ سال دفاع مقدس به دست آمده است ‌و همه باید قدردان این امنیت و آرامش باشیم.

 

وی با تاکید بر اینکه شهدا الگوهای بسیار ارزشمند و تأثیرگذاری در کشور هستند و به برکت خون پاک شهیدان، انقلاب اسلامی ایران با وجود تمام توطئه‌ها و دشمنی ‌ها تا به امروز پابرجا بوده و به راه خود ادامه می دهد، گفت: هفته دفاع مقدس مظهر اقتدار مردم سلحشور ايران است.

 

پریشان توندری با بیان اینکه تلاقی هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری امام حسین (ع) شور و حال مضاعفی به فرهنگ مقاومت و ایثار در بین ملت عزیز ایران اسلامی بخشیده است، افزود: صدام جنایتکار جنگ تمام عیار هشت ساله را به تحریک استکبار جهانی با هدف برانداختن نظامی نوپا و مقدس به راه انداخت.

 

مدیر کانون ندای اسلام خلیل آباد با تاکید بر اینکه هفته دفاع مقدس، یادآور یکی از بزرگترین و برجسته ‌ترین افتخارات ملتی مجاهد و مظلوم و البته انقلابی نوپا و آزاد است، گفت:همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس کانون فرهنگی هنری ندای اسلام خلیل آباد اقدام به تهیه ۴۰ بسته غذایی و توزیع بین نیازمندان کرده است.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group