يكشنبه 9 آذر 1399 | Sunday 29 November 2020

مدیر کانون شهدای عارف آباد:
۲ هزار پرس غذا توسط کانون شهدای عارف آباد تهیه و بین نیازمندان توزیع شد

غلامیان عارفی گفت: دو هزار پرس غذا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای نیازمندان در ۲۸ صفر به همت خیرین و اعضای کانون فرهنگی هنری «شهدای روستای عارف آباد» کاشمر تهیه و توزیع شد.

«رضا غلامیان عارفی» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) مشهد ، گفت: همزمان با دهه آخر ماه صفر با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری مراسم های عزاداری و سوگواری نماز گزاران مسجد و اعضای کانون فرهنگی هنری شهدای روستای عارف آباد با محوریت مسجد چهارده معصوم روستای عارف آباد کاشمر که در بخش مرکزی دهستان بالا ولایت واقع شده است، برنامه های کمک به نیازمندان را اجرا کردند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری «شهدای عارف آباد» کاشمر افزود: دو هزار غذای گرم در روز ۲۸ صفر همزمان با ایام رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت امام رضا (ع) تهیه و با تاسی از پیامبر مهربانی بین نیازمندان روستا توزیع شد.

 

وی با تاکید بر اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا با محوریت مسجد برنامه های کمک به نیازمندان آغاز شده است، خاطرنشان کرد: تا ریشه کن شدن این ویروس منحوس و با لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری همچنان در میدان مبارزه با کرونا حضور خواهیم داشت و به یاری خدا این ویروس را شکست می دهیم.

 

غلامیان عارفی اشاره به کمک مومنانه به نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا با بهره‌گیری از مشارکت مردمی و خیران، ادامه داد: در شرایط فعلی که تمام جامعه تحت تاثیر کرونا ویروس هستند، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با مشارکت اعضایش دوشادوش مردم به صورت خودجوش و جهادی در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group