يكشنبه 9 آذر 1399 | Sunday 29 November 2020

مدير کانون فرهنگي هنري هدايت مسجد الرضا (ع) شهر کاشمر خبر داد :

عصمت کفاشيان بشرويه از برگزاري رويداد «روح مقاومت» با محوريت روايت‌هاي مردمي از وصاياي شهداي انقلاب اسلامي، شهداي جنگ تحميلي و شهداي مدافع حرم خبر داد.

عصمت کفاشيان ادامه داد: پايه‌هاي اين انقلاب براساس دلاورمردي و غيرت‌مندي رزمندگاني محکم شد که هشت سال در جبهه‌هاي حق عليه باطل با دشمن بعثي تا پاي جان جنگيدند و درس مقاومت را براي نسل‌هاي مختلف اين مرز و بوم به ميراث ابدي گذاشتند.

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی، وي افزود: با توجه به اينکه دوران دفاع مقدس از مهمترين بخش‌هاي تاريخ ايران اسلامي به شمار مي‌رود، جاي دارد تا در راستاي معرفي اين برگ زرين تاريخي در سطح محلات شهر کاشمر تلاش شود، همان طور که در ساير  مکان هاي شهر و روستاهها حکايت جان‌فشاني‌هاي رزمندگان را به نمايش مي گذارند و امروز که روايت اين فداکاري‌ و ايثار در راه وطن را به مدد ابزار و فضاي مجازي در قالب‌هاي متنوعي چون فيلم، عکس، برنامه‌هاي يادمان هاي شهدا  به مردم معرفي مي‌کنند.

عصمت کفاشيان  گفت: کانون فرهنگي هنري هدايت با اين هدف، اقدام به برگزاري  «روح مقاومت» با محوريت گراميداشت مقام شهدا، با تکيه بر شهداي منطقه و محله گوهر و گلشن و خيابان امام موسي صدر شهر کاشمر با جمع آوري روايت‌ مردمي از وصاياي شهداي انقلاب اسلامي از ديروز تا امروز، کرده است.

وي افزود: اين رويداد که توسط ستاد هماهنگي کانون هاي مساجد کشور با بارگذاري در سامانه بچه هاي مسجد از روز چهارشنبه ۱۴ خرداد مصادف با سالروز ارتحال حضرت امام خميني (ره) آغاز شده و تا دوشنبه ۳۱ شهريور مقارن با چهلمين سالگرد دفاع مقدس به مدت ۱۱۰روز ادامه داشته است .

شايان ذکر است کانون فرهنگي هنري هدايت مسجد الرضا (ع) در جنوب شهر کاشمر و محله خيابزان گوهير قراردارد .

 

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group