دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

مدير کانون ذوالفقار تربت جام: 20 بسته غذايي توسط کانون ذوالفقار تربت جام بين نيازمندان توزيع شد

ولی الهی با اشاره به کمک مومنانه به نیازمندان و آسیب ‌دیدگان از ویروس کرونا با بهره‌گیری از مشارکت مردمی و خیران، گفت:۲۰ بسته غذایی به ارزش ۴۰ میلیون ریال تهیه و در بین نیازمندان شناسایی شده توزیع شده است.

«علی ولی الهی» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: ۲۰ بسته غذایی به ارزش ۴۰ میلیون ریال تهیه و در بین نیازمندان با هدف حمایت از خانواده های کم بضاعت و آسیب پذیر که به دلیل اقدامات پیشگیرانه از ویروس کرونا آسیب دیده اند در محلات تربت جام توزیع شده است.

 

مدیرکانون فرهنگی هنری ذوالفقار تربت جام افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح استان در همه برنامه های که در کشور ایجاد می شود پیش قدم هستند و برای کمک به نیازمندان به صورت شبانه روزی تلاش می کنند.

 

وی گفت:شیوع کروناویروس موجب مختل شدن بازار کسب و کار در سطح جامعه شد به گونه ای که بسیاری از اصناف به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس دست از کاسبی برداشتند و از این رو بسیاری از این افراد متضرر شدند اما گروهی که بیش از همه نیازمند توجه و حمایت افراد خیر و نیک اندیش می باشند، اقشار نیازمند و فقرا هستند.

 

ولی الهی با اشاره به کمک مومنانه به نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا با بهره‌گیری از مشارکت مردمی و خیران، ادامه داد: در شرایط فعلی که تمام جامعه تحت تاثیر کرونا ویروس هستند، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با مشارکت اعضایش دوشادوش مردم به صورت خودجوش و جهادی در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

 

مدیرکانون فرهنگی هنری ذوالفقار تربت جام بیان کرد:کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان یکی از بازوان مسجد خدمت رسانی در تمامی بحران ها را جزء وظایف خود می داند لذا کانون فرهنگی هنری شهید ذوالفقار تربت جام در بحران کرونا علاوه بر انجام فعالیت هایی در راستای مبارزه با کرونا، از نیازمندان هم غافل نشده است.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group