دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

مدير کانون فرهنگي هنري ذوالفقار:100 پرس غذاي گرم توسط کانون ذوالفقار تربت جام بين نيازمندان توزيع شد

ولی الهی گفت: کانون‌ فرهنگی هنری ذوالفقار مسجد جامع علوی شهرستان تربت جام با همکاری خیرین در روز یازدهم مام مبارک رمضان اقدام به تهیه و توزیع ۱۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان کرده است.

«علی ولی الهی» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی ، گفت: ماه رمضان امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی دو چندانی که زندگی اقشار مختلف مردم به ویژه نیازمندان را تحت تاثیر قرار داده است عرصه ای برای تمرین بیشتر سخاوت و بخشش و احسان است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری ذوالفقار تربت جام با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر اینکه «مردم ماه رمضان را به رزمایش گسترده کمک به نیازمندان تبدیل کنند» گفت: رزمایش ایمان، همدلی، کار و ایثار از سوی کانون های فرهنگی هنری مساجد پیرو فرامین معظم له در حال اجرا است.

 

وی ادامه داد:در راستای عمل به منویات مقام معطم رهبری با عنوان رزمایش مواسات، کانون‌ فرهنگی هنری ذوالفقار مسجدجامع علوی شهرستان تربت جام با همکاری خیرین اقدام به تهیه و توزیع ۱۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان کرده است.

 

ولی الهی افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح استان در همه برنامه های که در کشور ایجاد می شود پیش قدم هستند و برای کمک به نیازمندان به صورت شبانه روزی تلاش می کنند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری ذوالفقار تربت جام گفت: شیوع کروناویروس موجب مختل شدن بازار کسب و کار در سطح جامعه شد به گونه ای که بسیاری از اصناف به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس دست از کاسبی برداشتند و از این رو بسیاری از این افراد متضرر شدند اما گروهی که بیش از همه نیازمند توجه و حمایت افراد خیر و نیک اندیش می باشند، اقشار نیازمند و فقرا هستند.

 

وی با اشاره به کمک مومنانه به نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا با بهره‌گیری از مشارکت مردمی و خیران، ادامه داد: در شرایط فعلی که تمام جامعه تحت تاثیر کرونا ویروس هستند، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با مشارکت اعضایش دوشادوش مردم به صورت خودجوش و جهادی در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group