دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

کانون نداي اسلام، در راستاي لبيک به نداي مقام معظم رهبري در اجراي رزمايش کمک مومنانه، ميان نيازمندان غذاي گرم توزيع کردند.

«سعید پریشان توندری» در گفت‌وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی ، با بیان اینکه وجود کانون های فرهنگی و هنری مساجد، موجب تقویت و ایجاد نشاط روحی و همچنین پایبندی به ارزش های اسلامی در افراد جامعه می شود، گفت: گسترش برنامه های تربیتی بین نوجوانان و جوانان باعث افزایش هم افزایی اجتماعی بین آنها می شود.

مدیرکانون ندای اسلام خلیل آباد افزود: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان ۲۰۰ پرس غذای گرم به همت کانون ندای اسلام خلیل آباد و با مشارکت خیرین بین نیازمندان منطقه شهیدان عباسپور توزیع شد.

وی با بیان اینکه مشارکت کانون‌ها و فعالان مسجد در لبیک به ندای رهبری و رزمایش مواسات چشمگیر و بی نظیر است، گفت نیروی تربیت شده مسجدی در زمانه بروز سیل به یاری سیل زدگان می شتابد و در زمانی که یک بیماری ویروسی منحوس تمامی بشریت را تهدید می کند بار دیگر به صحنه می آید و نقش خویش را در عرصه خدمت رسانی و تلاش به بهترین نحو انجام می دهد.

پریشان توندری اظهارکرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح استان در همه برنامه های که در کشور ایجاد می شود پیش قدم هستند و برای کمک به نیازمندان به صورت شبانه روزی تلاش و دوشادوش مردم به صورت خودجوش و جهادی در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group