دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

کسب رتبه برتر جشنواره ملي مروجان کتابخواني توسط کانون شهید روحی

به گزارش ستاد خبري بيست و هفتمين هفته کتاب جمهوري اسلامي ايران، ششمين دوره تقدير از مروجان کتابخواني با انتشار فراخوان در تيرماه کارش را آغاز کرد و آثار رسيده به دبيرخانه رقابت را در دو مرحله داوري کرد و از ميان ۹۸۷ اثر و ايده در مرحله اوليه شصت و يک نامزد معرفي شد و در نهايت سي فرد و گروه به عنوان برگزيده و شايسته تقدير معرفي شد.

در بخش گروه‌ها و نهادها، طرح بامداد کتابخانه‌ها (شهلا افتخاري) از تهران برگزيده شد و دبستان دخترانه سما (ريحانه تدين) از نيشابور، موسسه فرهنگي و هنري همياران آيندگان مهر ايرانيان (زهرا بشيري) از ساري و تور کتاب شاخه شيراز از شيراز تقدير شدند.

همچنين در بخش افراد، نسيم يوسفي از تبريز برگزيده شد و فريده قاسمي از بندر کنگ در استان هرمزگان و اسماء خواجه‌زاده از خورموج در بوشهر به عنوان شايسته تقدير معرفي شدند. در بخش نشان استمرار نيز اکرم عطاييان از تربت حيدريه تقدير شد.

در بخش نگاه ويژه مروجان سيار، محمدرضا آميان از بوشهر برگزيده شد و مهران محمدپور از قوچان تقدير شد.

در بخش نگاه ويژه مروجان دو زبانه نيز سميه ميهن‌خواه از سيستان و بلوچستان برگزيده شد و صمد رهبريار از گيلان مورد تقدير قرار گرفت.

در بخش نگاه ويژه توان‌يابان هم نيره سادات عبداللهي مقدم از تهران برگزيده شد.

در بخش معلمان مروج کتاب ليلا صالحي از بوکان برگزيده شد و فاطمه رحماني از قزوين و  بهار دهقان‌زاده از يزد نيز به عنوان شايسته تقدير معرفي شدند.

در بخش اصناف و مشاغل نيز مهران بقايي از دزفول برگزيده شد و همچنين  منصور خاني (آژا کتاب) از تهران مورد تقدير شد. در بخش کتابفروشان هم شهرام شکوري از تهران برگزيده شد.

همچنين در بخش مروجان الکترونيکي و فضاي مجازي، مائده اسداللهي از تهران برگزيده شد و مهتاب دميرچي از تهران مورد تقدير قرار گرفت. در بخش بين‌المللي هم آمنه فقيري از خاورشهر تهران برگزيده شد.

همچنين در بخش پژوهشگران زهرا سکري از اهواز برگزيده و معصومه سعادت از تهران تقدير شد.

در بخش کتابداران نيز محمد فلاح از ديواندره در کردستان برگزيده و سکينه بهرامي‌نسب از سمنان و زهرا اسدي جمناني  از ساري تقدير شدند.

در بخش کانون هاي فرهنگي هنري مساجد و امامان جماعت مروج کتاب و کتابخواني نيز، علي‌اکبر روحي گل ختمي از مشهد برگزيده شد و محمد رحيمي از دليجان در استان مرکزي، ابوالفضل دلمراد زهي از سيستان و بلوچستان، مظفر سالاري از يزد و رجب نعمتي قراء  از قائمشهر در  استان مازندران مورد تقدير قرار گرفتند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group