دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

نماینده معاونت توسعه روستایی ریاست‌جمهوری در اجرای پویش «با کتاب میشه»
همراهی کانون‌های مسجدی در پویش «با کتاب میشه» الگوی دیگر نهادها باشد


برزگر با اعلام جمع‌آوری ۵۶ هزار جلد کتاب از طریق پویش «با کتاب میشه»، گفت: فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در همراهی با این پویش، الگویی برای سازمان‌ها و نهادها است.
به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان، «رضا برزگر» در نشست هم اندیشی دستگاه های مختلف در اجرای پویش «با کتاب میشه (ارسال کتاب به مناطق روستایی)» که امروز (سه شنبه، 17 دی ماه) در محل ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار شد، هم افزایی و همکاری دستگاه های مختلف در اجرای این پویش را بسیار قابل توجه دانست و گفت: معاونت توسعه ریاست جمهوری به صورت جدی از اجرای هر طرح و اقدامی در راستای توسعه فرهنگی کتابخوانی در میان روستایی ها استقبال می کند.
نماینده معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری در اجرای پویش «با کتاب میشه» افزود: تاکنون 56 هزار کتاب در قالب این پویش جمع آوری شده و پیش بینی می شود تا روزهای آینده به 70 هزار جلد هم برسد که رقم بسیار قابل توجهی است.
برزگر با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد تاکنون اقدامات خوب و سازنده ای در اجرای پویش «با کتاب میشه» داشته اند، تصریح کرد: فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد به اندازه ای خوب بوده است که می توان از آن به عنوان الگویی برای سایر دستگاه ها و همچنین مشارکت حداکثری همه دستگاه ها در اجرای پویش ارسال کتاب به مناطق روستایی نام برد.
نماینده معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری در اجرای پویش با کتاب میشه ادامه داد: همکاری و همراهی دستگاه های مختلف در اجرای این طرح بسیار خوب بوده است، به طوری که حجم کتاب های واصله بسیار بالا است و ضمنا موجب تقسیم کارها و کاهش بار مالی این اجرای پویش خوب شده است.
وی در پایان یادآور شد: لازم است، دستگاه ها توجه کنند که باید کتاب های مفید و متنوع را به کتابخانه ملی ارسال کنند تا کتاب های ارسالی به مناطق روستایی برای روستایی نشین ها قابل استفاده و مفید باشد.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group