پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کاشمر:
طرح «رمضان مهربانی» در کانون های مساجد کاشمر اجرا می شود
توکلی از اجرای طرح «رمضان مهربانی» توسط شورای هماهنگی کانون های مساجد با همکاری پایگاههای مقاومت بسیج سطح شهرستان های کاشمر و کوهسرخ در قالب رزمایش همدلی کمک مومنانه خبر داد.
«علی توکلی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در کاشمر ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور، لزوم توجه به قشر های آسیب پذیر جامعه و عمل به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش «مواسات و کمک های مومنانه»، ضرورت کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کاشمر از اجرای طرح «رمضان مهربانی» توسط ستاد استانی کانون ها خبر داد و اظهار داشت: این طرح در راستای سخنان مقام عظمای ولایت در زمینه ضرورت توجه به اقشار آسیب پذیر جامعه ناشی از کرونا و با محوریت کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان با همکاری پایگاهای مقاومت بسیج انجام می گیرد.
وی از کانون های فرهنگی و هنری مساجد که توانایی لازم را در جهت استفاده از ظرفیت خیرین محلی جهت تهیه و توزیع مواد غذایی برای نیازمندان همان منطقه را دارند خواست در این زمینه فعالیت لازم را داشته باشند.
توکلی به شیوه این طرح اشاره و اضافه کرد: در این طرح کانون های فرهنگی و هنری با هماهنگی امام جماعت و بسیج مسجد با معرفی شماره حساب و یک فرد امین نسبت به جمع آوری اقلام اقدام می کنند.
 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کاشمر خاطرنشان کرد: کانون های فرهنگی و هنری با همکاری هیئت امنای مساجد و فرماندهان پایگاهای مقاومت بسیج در روستا و سطح شهر می توانند به صورت مستقل نسبت به جمع آوری کمک های خیرین نیز اقدام کنند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group