سه شنبه 8 مهر 1399 | Tuesday 29 September 2020

مدیر کانون نورالثقلین کاشمر:
جشن بزرگ عید غدیر در کانون نورالثقلین کاشمر برگزار شد.

شریعت گفت: به مناسبت عید اکمال دین و اتمام نعمت خداوند، آیین جشن و سرور به همت کانون فرهنگی و هنری نورالثقلین کاشمر برگزار شد.

محمد شریعت» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای فهما خراسان رضوی با بیان اینکه جشن ‌های ویژه عید غدیر خم با برنامه ریزی انجام شده و با رویکرد تبیین موضوع مهم غدیر و ولایت صورت پذیرفت، گفت:به مناسبت عید اکمال دین و اتمام نعمت خداوند، آیین جشن و سرور به همت کانون فرهنگی و هنری نورالثقلین کاشمر برگزار شد.

 

مدیر کانون نورالثقلین کاشمر افزود: اهمیت عید سعید غدیر به عنوان برترین عید‌ها به دلیل اهمیت موضوع ولایت و همچنین شخصیت ممتاز امیر مؤمنان علی (ع) به عنوان امام و پیشوا برترین الگو و نمونه برای مسلمانان است.

 

وی با تاکید بر اینکه غدیر خم روز معرفی امام علی (ع) به عنوان جانشین و وصی است، روزی که باید از دریای بیکران معرفت الهی جرعه‌ای بنوشیم و سیراب شویم، اظهارکرد:کانون های مساجد برنامه های متنوعی در روز عید غدیر برگزار کردند.

 

شریعت با بیان اینکه غدیر واقعه‌ای عظیم، ارزشمند و الهی است از این رو باید شکوه و عظمت غدیر را در آئین ‌ها و مراسم‌های جشن احیاء کنیم، ادامه داد: طبق روایات اسلامی بزرگ‌ترین عید مسلمانان جهان عید سعید غدیر است چرا که در این روز دین اسلام به کمال و تعالی می‌رسد و نعمت رسالت تکمیل می‌شود.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group