سه شنبه 6 آبان 1399 | Tuesday 27 October 2020

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کاشمر:
برنامه های متنوعی ویژه هفته دفاع مقدس در کانون های مساجد کاشمر برگزار می شود

توکلی با تاکید بر اینکه پاسداشت خون شهدا یک وظیفه عمومی است که نوجوانان و جوانان مساجد در این برنامه مشارکت خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مساجد دارند، گفت: برنامه های متنوعی ویژه هفته دفاع مقدس در کانون های مساجد کاشمر برگزار می شود.

«علی توکلی» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای ( فهما ) خراسان رضوی ، با بیان اینکه پاسداشت خون شهدا یک وظیفه عمومی است که نوجوانان و جوانان مساجد در این برنامه مشارکت خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مساجد دارند، گفت: برگزاری آئین تلاوت نور و جلسات قرانی محفل انس با قرآن در مساجد شهرستان و اهدا ثواب قرائت یک صفحه قرآن کریم به روح پرفتوح شهدا از جمله برنامه های فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس خواهد بود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر تصریح کرد: برنامه غبارروبی مزار شهدا در آرمگاه شهید مدرس (ره) و شهدای گمنام در شهر ریوش و گلزار شهدای روستاه های بخش مرکزی توسط کانون های مساجد از جمله برنامه های ویژه در هفته دفاع مقدس می باشد.

 

وی ادامه داد:بخش نقاشی کودکان، توزیع بروشور بیانیه گام دوم انقلاب و نقش مساجد، اهدا بسته های فرهنگی و تبیین نقش و جایگاه کانون های مساجد و برنامه سه شنبه های تکریم تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران دفاع مقدس از دیگر برنامه های فرهنگی در این ایام است.

 

توکلی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کانون های مساجد، افزود: برنامه های فرهنگی متنوع از جمله برگزاری یادواره و یادمان های شهدا در مساجد از دیگر برنامه های کانون های مساجد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کاشمر اظهار داشت: تزئین و فضاسازی دوران دفاع مقدس در مساجد و برپایی ایستگاه های فرهنگی و صلواتی به یاد دوران دفاع مقدس نیز از دیگر برنامه های فرهنگی در مساجد به همین مناسبت خواهد بود.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group