دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021


مدیر کانون ذوالفقار تربت جام:
برنامه های متنوعی ویژه هفته وحدت در کانون ذوالفقار تربت جام برگزار می شود

ولی الهی با تاکید بر اینکه با توجه به شیوع بیماری کرونا باید برنامه ها به سمت و سوی فضای مجازی سوق دهیم، گفت:برنامه های متنوعی ویژه هفته وحدت در کانون ذوالفقار تربت جام برگزار می شود.

«علی ولی الهی» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) در مشهد ضمن گرامیداشت هفته وحدت و با تاکید بر اینکه با توجه به شیوع بیماری کرونا باید برنامه ها به سمت و سوی فضای مجازی سوق دهیم، گفت: وحدت و همدلی مسلمین از مهمترین موضوعاتی است که با تمسک مسلمانان به قرآن و سیره پیامبر مهربانی ها حاصل می شود.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری ذوالفقار تربت جام با بیان اینکه اگر وحدت بین شیعه و سنی مستحکم باشد تمام مشکلات جامعه حل می شود، افزود: در صورت مناسب بودن اوضاع ویروس کرونا تجمع ها با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد.

 

وی ادامه داد:پنجشنبه۱۲ ربیع الاول، پیامبر اعظم و بزرگداشت شهیدسلیمانی(تکریم خانواده شهدا)شهیدخرمی، جمعه ۱۳ ربیع الاول پیامبر اعظم نماز جمعه(مسجد و امام جماعت)، دیدار و تفقد از امام جماعت مسجد حاج آقای رحیم زادگان و شنبه ۱۴ ربیع الاول پیامبر اعظم اتحاد امت اسلامی از عناوین روزشمار برنامه های این کانون است.

 

ولی الهی اظهارکرد:دیدار و تفقد امام جماعت مسجد میرقوام الدین اهل سنت و شرکت در نماز جماعت مسجد اهل سنت، یکشنبه ۱۵ ربیع الاول(زن و خانواده مواسات و همدلی)، توزیع سبدکالا همراه نمودن یکی از مولوی های اهل سنت با تیم تقسیم سبد کالا و دوشنبه ۱۶ ربیع الاول(قرآن و اهل البیت) از دیگر برنامه های این کانون در هفته وحدت است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری ذوالفقار تربت جام گفت:برگزاری محفل انس با قرآن با حضور نوجوان اهل سنت (عادل رفعت)در صورت موافقت ستاد کرونا شهرستان، سه شنبه ۱۷ ربیع الاول(رهبری اتحاد ملی اقتدار ملی و استکبار ستیزی) و شرکت اعضای کانون فرهنگی هنری ذوالفقار در راهپیمایی دشمن شکن ۱۳ آبان برنامه های دیگر این کانون است.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group