دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

امام جماعت کانون فرهنگي هنري شهداي فروتقه کاشمر:
جوانان و نوجوانان مسجدي پيام ايثار و شهادت طلبي مردم را به جهانيان مخابره مي کنند

امام جماعت مسجد جامع روستاي فروتقه در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی؛ گفت: مراسم ترحيم شهيد فخري‌زاده، به صورت مجازي در مسجد جامع برگزار شد و جوانان و نوجوانان با قرائت سوره ياسين  به نيت اين شهيد سرافراز و دانشمند هسته‌اي کشورمان یاد و خاطره این شهید والا مقام را گرامی داشتند.

امام جماعت مسجد جامع فروتقه؛ با بيان اينکه وقتي ملت ايران به رهبري حضرت امام خميني (ره) تصميم گرفتند در برابر استعمار و استکبار ايستادگي کنند هر لحظه آماده شهادت بوده و هستند، اظهار کرد: امروزه نيز نسل جوان راه مجاهدان دهه هاي چهل و پنجاه و رزمندگان دهه شصت را طي مي کنند و بدون هيچ ترسي در برابر مستکبران و ظالمان عالم مقاومت مي کنند. دشمن که از اين مقاومت ملت ما ترسيده است به ترور برترين نيروهاي کشورمان اقدام مي کند اما بداند که اين گونه اقدامات خللي در اراده مستحکم ملت ما ايجاد نمي کند.
مام جماعت مسجد علوي در پايان گفت: مساجد در خط مقدم مقابله با جنگ دشمن در عرصه هاي اقتصادي، سياسي و فرهنگي هستند و با تربيت نيروهاي مخلص و مجاهدي همچون شهيدان حججي، فخري زاده و سليماني، در برابر زورگويي هاي دشمنان ايستادگي مي کنند.
 امام جماعت مسجد فروتقه در ادامه با بيان اينکه ترور دانشمند دانشمند سرافراز و برجسته کشورمان، شهيد محسن فخري زاده بر اراده ملت ايران براي ايستادگي در برابر دشمنان افزوده است، افزود: اهالي مساجد کشور حتما به طرق مختلف -مجازي و حقيقي- ياد اين شهيد مظلوم را زنده نگاه خواهند داشت و پيام ايثار و شهادت طلبي مردم را به جهانيان مخابره مي کنند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group