دوشنبه 23 فروردين 1400 | Monday 12 April 2021

طرح ملي راهکار در کانون فرهنگي هنري ابوذر غفاري مشهد اجرا مي شود.

«مهدي احمديان اصل» مدير کانون فرهنگي هنري ابوذرغفاري مشهد در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه (فهما) خراسان رضوي ؛ با بيان اينکه براي ايجاد همدلي بيشتر در ميان اعضاي کانون  مي بايست در لحظات سخت اين روزها بيشتر در کنار هم و به ياد هم باشيم افزود:با ظهور اين ويروس منحوس که امکان ديدارها و هم صحبتي با دوستانمان و اقوام کمتر برايمان اتفاق مي افتد و کمتر از حال و روز هم باخبر مي‌شويم.


وي ادامه داد: پس از درگذشت هريک از نزديکان غمي سنگين بر شانه هايمان ايجاد مي‌گردد و حال اينکه اين روزها ديگر نه مراسمي و نه ختمي براي رفتگان نمي توان برگزار نمود.


احمديان ادامه داد: در همين راستا و نيز ايجاد همدلي بيشتر با خانواده هاي داغدار، پس از شنيدن خبر درگذشت اقوام درجه يک اعضاي کانون، بنر تسليتي توسط کانون براي آن مرحوم يا مرحومه چاپ مي گردد.
مدير کانون با تشريح جزئيات اين طرح افزود: ختم يک دوره کامل از  قرآن مجيد نيز با همت بچه هاي کانون صورت مي پذيرد و به روح آن عزيز سفر کرده اهدا مي‌ گردد.


اميداست که اين اقدامات اندکي از مصيبت ها و ناراحتي هاي خانواده داغدار را کاهش دهد.


گفتني است ؛ کانون فرهنگي هنري ابوذر غفاري در طرح ملي ايران قوي پيشرو هست. اين کانون در يکي از مناطق محروم مشهد واقع است.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group