دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی به رویداد ملی فهما پیوست


حجت الاسلام پژمانفر با حضور در ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با ثبت نام در سامانه بچه های مسجد به رویداد ملی فهما پیوست.
به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، حجت الاسلام«نصرالله پژمانفر» با حضور در ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و ثبت نام در سامانه بچه های مسجد به رویداد ملی فهما پیوست.
نماینده مردم مشهد در حاشیه این حضور با بیان اینکه مسجد مهمترین مرکز فرهنگی مسلمانان است، گفت:متاسفانه با مرور زمان کار مسجد منحصر شد به نماز خواندن که حتی این مورد هم برخی مساجد در زمان نماز صبح فعال نیستند یا گاهی حتی نماز ظهر هم ندارند و بقیه فعالیت های مسجد که در ذات مسجد نهفته بود متاسفانه امروز انجام نمی شود.
وی با اشاره به اینکه پیامبر(ص) وقتی از مکه به مدینه هجرت کردند اولین اقدام اجتماعی که انجام دادند ساخت مسجد بود، اظهارداشت:از همان ابتدا پیامبر(ص) محور فعالیت ها را مسجد قرار دادند و حتی کلیه پیمانهایی که با مشرکین می بستند یا حل اختلافات خانوادگی و مسائل مربوز به مردم هم در مسجد بود.
حجت الاسلام پژمانفر با بیان اینکه مسجد مهمترین کانونی است که هر چقدر بتوانیم فعالیت ها را جلو ببریم آن فعالیت ضمانت پیدا می کند، ادامه داد:مساجد می تواند اثرات مثبت فراوانی داشته باشد لذا مسجد باید با محوریت مردم پیش برود.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group