سه شنبه 6 آبان 1399 | Tuesday 27 October 2020

رابطین برتراولین رویداد ملی فهما در سال 98 معرفی شدند.

10 کانون فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی به عنوان رابط برتر در رویداد ملی فهما شناخته شدند.

ابدالی تکلو در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی ، با بیان این خبر ابراز داشت که با اجرای اولین رویداد ملی فهما در کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ، شبکه رابطین فهما با هدف استقرار نظام ملی فهما ایجاد شد .

 استقرار شبکه ارتباطات محلی و منطقه ای کانون ها تحت عنوان شبکه رابطین فهما امری ضروری بود که در جهت اجرای نظام برنامه ای فهما ، پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران ، و شاخص گذاری ، پیاده سازی فعالیت ها ، ارتباط با کانون ها و ارزیابی مناسب فعالیت کانون ها شکل گرفته است.

ابدالی تکلو با اشاره به فعالیت 1819 کانون فرهنگی هنری در مساجد  استان خراسان رضوی گفت: در این استان 86 کانون به عنوان رابط فهما عضو شبکه رابطین فهما هستند.

مدیر ستاد فهما استان خراسان رضوی گفت:  برای دومین رویداد ملی فهما در استان خراسان رضوی برنامه ریزی منسجم و گسترده ای تدارک دیده شده است .

گفتنی است ، کانون های شهید شیر محمد اسدی از شهرستان باخرز ، شهدای حسینی از تربت جام ، ندای اسلام و فطرت از خلیل آباد ، نبی اکرم ( ص) از رشتخوار ، ترنم و نورالثقلین و شهدای عارف آباد از کاشمر و شمیم ولایت و شهید ابوذر غفاری از مشهد ، به عنوان کانون های رابط برتر در اولین رویداد ملی فهما شناخته شدند .

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group