يكشنبه 28 دي 1399 | Sunday 17 January 2021

مديرکل کتابخانه هاي عمومي خراسان رضوي:
بايد از ظرفيت کانون هاي مساجد در جهت ترويج فرهنگ کتابخواني استفاده مي شود
حجت الاسلام سبزیان گفت: با امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه های استان و کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی استفاده می شود.

 به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی ،حجت الاسلام «علی اکبر سبزیان»  در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و ستاد هماهنکی کانون های فرهنکی هنری مساجد خراسان رضوی  گفت: امیدواریم این تفاهم نامه آغاز عقد اخوت بین نهاد کتابخانه های عمومی و کانون های فرهنگی هنری مساجد باشد و ما بتوانیم از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی استفاده کنیم.


مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی افزود: تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و ستاد هماهنکی کانون های فرهنکی هنری مساجد خراسان رضوی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی با استفاده از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد است.


وی بیان کرد: تعداد کانون های فرهنگی هنری مساجد در خراسان رضوی به اندازه ای است که اگر همه این ها با این رویکرد به صورت مشترک پای کار بیایند تا جامعه را به سمت کتاب سوق دهند و با مطالعه و کتابخوانی آشتی دهند یک انقلاب و نهصتی در خراسان رضوی به وجود خواهد آمد.


 
حجت الاسلام سبزیان گفت: ما با درک ظرفیت بالای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و خود تشکیلات و کانون هایی که در سطح استان در مساجد دارند این تفاهم نامه را امضا کردیم و امیدواریم کانون های فعال در عرصه کتاب و کتابخوانی از این ظرفیت بهترین استفاده را نمایند.


وی افزود: در قالب تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و ستاد هماهنکی کانون های فرهنکی هنری مساجد خراسان رضوی بحث توسعه فضای کتابخانه ها، ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه با مشارکت کانون های فرهنگی هنری مساجد صورت می گیرد.


مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: اداره کل کتابخانه های استان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان را از حیث منابع و مشارکت در برگزاری برنامه ها تقویت می کند و آنها نیز با ما در ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی مشارکت می کنند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group