دوشنبه 23 فروردين 1400 | Monday 12 April 2021

جلسه توجيهي مديران کانون‌هاي منطقه پنج شهر مقدس مشهد در محل کانون فرهنگي هنري شهداي هسته اي برگزار شد.

 به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی ؛جلسه توجيهي مديران کانونهاي منطقه پنج مشهد با حضور کارشناسان استانی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد  و مديران کانونهاي منطقه پنج در محل کانون شهداي هسته اي برگزار شد.


در اين جلسه حسن انتظاري کارشناس ساماندهی و شبکه سازی، در بيان اهميت ثبت فعاليت کانونها در سامانه بچه هاي مسجد و جديت در پيگيري مجوزهاي کانونها گفت: مديران کانونها بايد نسبت به ثبت فعاليتهاي خود در سامانه بچه هاي مسجد جديت بيشتري داشته باشند و اولويت اول خود را پيگيري دريافت مجوز کانون شرکت در طرح ملی ایران قوی قرار دهند.

 

در ادامه حجت الاسلام ولیزاده در مورد ثبت فعاليت کانونها در سامانه بچه هاي مسجد توضيحات کاملي را ارائه داده گفتند:  طرح ملی ایران قوی با چهار محور « قرآن و اهل بیت علیهم السلام » ، «مسجد و گام دوم انقلاب » ، « پیشرفت و امید به آینده » و « عزت و مقاومت ایرانی » از 22 آبان شروع شده و تا 22 بهمن در حال اجرا ست  .

ایشان با بیان اهمیت مشارکت کانون ها در طرح ملی ایران قوی افزودند : با توجه به محدوديت زماني طرح ايران قوي مديران کانونها اهتمام لازم را در خصوص ثبت فعاليتها را داشته باشند.
  این جلسه با پاسخگويي به سوالات مديران در اين زمينه به اتمام رسيد.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group