دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، محمد ابدالی تکلو، چهارشنبه اول بهمن ماه با مدیران کانون های مساجد شهرستان بردسکن دیدار کرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی، در این نشست طی سخنانی اظهار کرد: در رویداد ملی فهما حمایت ها براساس عملکرد کانون ها خواهد بود؛ ضمن اینکه شناخت اهداف فعالیت های فرهنگی، اقدامات فرهنگی را معنادار می کند، این طرح ملی به دنبال فرصت سازی در ایام کرونا در فعالیت های فرهنگی مسجد محور است.

 

وی در ادامه این نشست که در محل مسجد امام حسن مجتبی(ع) شهرستان بردسکن برگزار شد، گفت: کانون های فرهنگی هنری با شناخت دغدغه ها و مسائل فرهنگی به سمت هدفمندی فعالیت های فرهنگی حرکت کنند .

 

این گزارش می افزاید: در این نشست که با حضور مدیران و ائمه جماعات کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بردسکن برگزار شد ، کارشناسان ستاد کانون های فهمای خراسان رضوی با تشریح ابعاد طرح ایران قوی به مشارکت حداکثری در این طرح تاکید کردند و به سوالات مدیران کانون ها پاسخ دادند.

 

گفتنی است طرح ملی ایران قوی که  از 22 آبان شروع شده تا 22 بهمن ماه ادامه خواهد یافت . در این طرح 48 برنامه محوری با سه عنوان کلی فرهنگ ، هنر و نو آوری در حال برگزاری است.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group