دوشنبه 24 خرداد 1400 | Monday 14 June 2021

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی: محمد ابدالی تکلو، امروز چهارشنبه اول بهمن ماه در جمع مدیران کانون های مساجد شهرستان کوهسرخ  که در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد، بیان کرد: ایجاد رقابت سالم در اقدامات فرهنگی از اهداف طرح ایران قوی است.

مدیر ستاد فهما استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه 25 کانون فرهنگی در کوهسرخ فعالیت می‌کنند، از اجرای 48 برنامه و اقدام فرهنگی در طرح ایران قوی خبر داد و گفت : نظام برنامه ای فهما سند تحول در فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد است

 

همچنین در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رضایی، با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد قلب تپنده فعالیت های فرهنگی هنری مساجد هستند، مسجد را پایگاه زندگی و بندگی برای امروز و فردای بشریت دانست.

امام جمعه کوهسرخ با اشاره به طرح ایران قوی، این طرح را حرکت هوشمندانه مسئولین فرهنگی در این شرایط دانست و کانون های مساجد را به توجه و برنامه ریزی به دو امر شناخت و ترویج مکتب شهید سلیمانی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد.

 

در این نشست کارشناسان ستاد کانون های فهما خراسان رضوی به توجیه برنامه های طرح ایران قوی پرداختند و به سوالات مدیران کانون ها پاسخ دادند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group