دوشنبه 18 فروردين 1399 | Monday 6 April 2020


مسئول دفتر نمایندگی کانون های مساجد سبزوار:
رویداد فهما فرصتی برای ظهور خلاقیت ها را در کانون های مساجد ایجاد می کند


رادمان گفت:رویداد ملی فهما می تواند فرصتی مطلوب برای ظهور خلاقیتها و ایده ها را در کانون های مساجد ایجاد نماید و سرعت و شتاب فعالیتهای فرهنگی و مذهبی و هنری را بیشتر از گذشته نماید.
«علیرضا رادمان» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد گفت: بزرگترین خدمت فرهنگی شناخت و تبلیغ و تعلیم معارف غنی اهل بیت (ع) است که کانونهای فرهنگی و هنری مساجد به عنوان یکی از بزرگترین و گسترده ترین شبکه های فرهنگی و مذهبی کشور می توانند با نشر گسترده این مفاهیم ارزشمند نقش مهمی در تقویت فرهنگ اسلامی و هویت ایرانی داشته باشد.
مسئول دفتر نمایندگی کانون های مساجد سبزوار افزود: لزوم همکاری و همسویی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد با یکدیگر با توجه به گستره وسیع کانونهای مساجد ضروری تر به نظر می رسد که بدین مهم ستاد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور مبادرات به اجرای طرح ملی فرهنگ و هنر مساجد ایران ((فهما )) نموده است.
رادمان با اشاره به اینکه مدیران کانونهای مساجد با بارگزاری فعالیتها، طرح ها و ایده های خود می توانند ظرفیت عظیم تلاشهای مسجد محور را به همه معرفی کنند، اظهارداشت:رویداد ملی فهما می تواند فرصتی مطلوب برای ظهور خلاقیتها و ایده ها را ایجاد نماید و سرعت و شتاب فعالیتهای فرهنگی و مذهبی و هنری را بیشتر از گذشته نماید.
وی با تاکید بر اینکه رویداد ملی فهما تمامی کانونها را به هم پیوند می دهد که این باعث هم افزایی بیشتر و کمک به رشد وتعالی فعالیتهای ارزشمند مسجد محور خواهد شد، گفت: استفاده بهینه و بهتر از فضای مجازی و فناوری نوین، مدیریت بهتر و نشاط آفرینی و تحول‌گرایی را از جمله اهداف راه‌اندازی رویداد «فهما» است.

.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group