دوشنبه 18 فروردين 1399 | Monday 6 April 2020


مسئول دفترنمایندگی ستادکانون های مساجد تربت حیدریه:
رونق بخشی فرهنگی و اجتماعی مساجد در الگوی ایرانی و اسلامی از اهداف فهما است


طاهری گفت: رونق بخشی فرهنگی و اجتماعی مساجد در الگوی ایرانی و اسلامی که موجب همزیستی مومنانه و خانواده محور در مساجد شود از اهداف رویداد ملی فهما است.
«حسین طاهری» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد گفت: کشف، پرورش و به کارگیری خلاقیت های فرهنگی و هنری بچه های مسجد با امکان رصد، پایش و ارزیابی اطلاعات، ایجاد فضای رقابتی بین کانون‌ها، هماهنگی و انسجام در آنها، استفاده بهینه و بهتر از فضای مجازی و فناوری نوین، مدیریت بهتر و نشاط آفرینی و تحول‌گرایی را از جمله اهداف راه‌اندازی رویداد «فهما» است.
مسئول دفترنمایندگی ستاد کانون های مساجد تربت حیدریه افزود: رونق بخشی فرهنگی و اجتماعی مساجد در الگوی ایرانی و اسلامی که موجب همزیستی مومنانه و خانواده محور در مساجد شود از دیگر اهداف رویداد ملی فهما است.
طاهری به مشارکت ۱۰۰ درصدی کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان تربت حیدریه در ثبت اطلاعات خود در سامانه بچه های مسجد اشاره کرد و اظهارداشت: تا کنون تعداد بسیاری از اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان تربت حیدریه و زاوه در این سامانه ثبت نام کرده اند.
وی با بیان اینکه طرح ملی «فهما» (فرهنگ و هنر مساجد ایران) در قالب شاخص‌های هشت گانه با هدف ارزیابی و رتبه‌بندی کانون های فرهنگی و هنری مساجد اجرایی شده است، اظهارداشت: این شاخص ها شامل قرآن و عترت، شبکه سازی و ساماندهی، هنر متعالی، کتاب و کتابخوانی، مناسبت های ملی و مذهبی، فضای مجازی و رسانه، غنی سازی اوقات فراغت و خلاقیت و نوآوری است.
مسئول دفترنمایندگی ستادکانون های مساجد تربت حیدریه با اشاره به اینکه کانون های برتر بر اساس ارزیابی شاخص های عنوان شده، تقدیر خواهند شد، افزود: اگر کانونی اطلاعات و فعالیت های خود را به روز رسانی نکند، متاسفانه از سبد حمایتی خارج خواهد شد

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group