سه شنبه 19 فروردين 1399 | Tuesday 7 April 2020

نماینده مردم مشهد در مجلس:
رویداد فهما می تواند مبتنی بر نیازهای جامعه برنامه ریزی کند


قاضی زاده هاشمی گفت:رویداد ملی فهما از زاویه مدیریتی خیلی با اهمیت است چرا که این سامانه برای مدیران کانون یک داشبورد مدیریتی تهیه می کند تا تمامی فعالیت های کانون های مساجد را رصد کنند.
«امیر حسین قاضی زاده هاشمی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد گفت: رویداد فهما از زاویه مدیریتی خیلی با اهمیت است چرا که این سامانه برای مدیران کانون ها یک داشبورد مدیریتی تهیه می کند تا هم تمامی فعالیت های کانون های مساجد را رصد کنند هم می تواند گزارش عملکرد ارائه کند وهم بر کانون ها نظارت داشته باشد.
نماینده مردم مشهد در مجلس افزود:از زاویه ای دیگر هم چون ایجاد رقابت می کند باعث انجام فعالیت های بیشتردر سطح کانون های مساجد می شود که این گام اول محسوب می گردد و بعد هم متناسب با نیازهای جامعه و تغییراتی که در موقعیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه رخ می دهد باید لیست برنامه ها را با توجه به زیست بوم هر منطقه تهیه کند.
قاضی زاده هاشمی اظهارداشت:اکنون پایه سامانه فهما بر اساس اقدامات مشترک و ۸ شاخصه تعیین شده که این از نظر مقایسه کار مطلوبی است و امیدوارم رشد پیدا کند و روزی برسد که تمام مساجد کشور یک کانون فرهنگی هنری داشته باشند.
وی ادامه داد:رویداد فهما از یک طرف شبکه نظارتی بر عملکرد کانون های مساجد است و از طرفی دیگر هم می تواند مبتنی بر نیازهای جامعه برنامه ریزی و فعالیت های کانون های مساجد را هدایت کند و نتایج را هم رصد نماید.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group