پنج شنبه, 24 آبان 1397

 

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی،محمد حسین عبداللهی امروز(۱ آبان) در اولین اجلاسیه خواهران موثر و فعال کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده که در اردوگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شد، گفت:کانون های مساجد بر اساس مصوبه شورای انقلاب فرهنگی در سال ۷۲ شکل گرفت و به وزارت ارشاد ماموریت داده شد که کانون را در مساجدی که دارای ظرفیت هستند تشکیل بدهد.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه یکی از بخش های عمده و فعالیتی در کانون های مساجد حوزه خواهران هستند، اظهارداشت:حوزه خواهران در کانون های مساجد اهمیت فراوانی دارد لذا بر این شدیم تا بعد از سالها فعالیت پر ثمر امسال اولین اجلاسیه خواهران موثر و فعال کانون های مساجد را برگزار کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه مقدمات این اجلاسیه از ۲ ماه قبل آغاز شده، ادامه داد:بعد از تماس با مدیران کانون های مساجد ۹۰۰ نفر از خواهران نخبه که شاعر، نویسنده، استاد حوزه و یا دانشجوی ممتاز بودند معرفی شدند که از بین اینها ۳۵۰ خواهر فعال و موثر انتخاب و به این اجلاسیه دعوت شدند.

 

عبداللهی گفت: در این اجلاسیه علاوه بر پیش بینی ۴ کارگاه به همراه اساتید، بخشی هم به بیان تجربیات موفق در حوزه کانون ها اختصاص داده شد و ستاد عالی کانون های مساجد هم از ۱۵ طرح و ایده موفق حمایت خواهد شد و انتظار می رود که بعد از اتمام این اجلاسیه عملیات فرهنگی متفاوت تر از گذشته انجام شود.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی اظهارداشت:کارگاه تولید و محتوا، کارگاه فرهنگی و هنری، تولید رسانه ای، کارگروه پایش توانمندیها و بیان دستاوردهای انقلاب در مساجد از بخش های این اجلاسیه است.

روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی

 

 

اولین رویداد ایده پردازی بچه های مسجد

طرح غنی سازی اوقات فراغت 97

سامانه جامع آمار و اطلاعات

سامانه شناسایی مراکز رضوی

مرکز آزمون