دوشنبه, 01 بهمن 1397

 

 

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی ، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی به دنبال سخنان سخیف و سراسر توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا علیه ملت غیور و شهید پرور ایران بیانیه ای را در راستای محکومیت یاوه گویی های وی به شرح ذیل صادر کرد.

 

                                                                                                             بسم الله الرحمن الرحیم 

اینکه فردی با تکیه بر مسند قدرت و با توسل به زور بخواهد ملتی را دارای تمدن و فرهنگ چند هزار ساله بوده و مهد پرورش دلیرمردانی است که با گذشتن از جان مرزهای کشور را پاسداری کرده و دست هر متجاوزی را از بازو قطع می کنند بترساند عملی بسیار کودکانه می باشد لذا تحمیل تحریم های ظالمانه که خوی وحشیگری و جنایات کارانه آمریکا را می سراند نه تنها تاثیری بر ملت غیوری همچون ایران ندارد بلکه مردم را مصمم می کند تا ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را با صدایی رساتر از قبل سر بدهند.

 

قرار دادن نام سپاه که یکی از نهادهای حافظ امنیت ملی و جان مردم است در بین گروههای تروریستی عملی قبیح و دور از آداب دیپلماتیک است همچنین بردن نام مجهولی چون خلیج عربی به جای واژه سراسر افتخار خلیج فارس که تاریخ گواه بر وجود نام خلیج فارس از هزاران سال گذشته است یکی دیگر از رفتارهای مضحکانه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا است.

 

لذا کارکنان، مدیران و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی که انسان هایی از جنس فرهنگ و اندیشه هستند سخنان ظالمانه، هرگونه تجاوز و حتی فکر تجاوز به مرزهای سرزمینی، آئینی، فرهنگی و تاریخی ایران اسلامی توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور دیکتاتور آمریکا را از سنگر مسجد و با پیروی از مکتب پیشوایان الهی خود و پیروی از اصل ولایت پذیری محکوم می کنند.

 

تاریخ به روشنی حکایت‌گر داستان‌های بسیاری است و وجه مشترک تمامی آن‌ها، پیروزی حق بر باطل، ترویج اخلاق و نکوداشت آشتی میان ملت‌ها است، در هیچ برهه‌ای از تاریخ فردی با بی‌اخلاقی و تندخویی نتوانسته است پیشرفت و سعادت را برای ملت خویش به ارمغان آورد.

 

جنگ‌ستیزی و ترویج خشونت، عدم توجه به حقوق بنیادین انسان‌ها و اصل عدالت همواره سبب افول تمدن‌های بسیاری بوده و داستان‌های کهن اقوام، ملل و فرهنگ‌های مختلف به صراحت غلبه علم و عقل را بر ظلم و جنگ به اثبات رسانیده است.

روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی

سامانه جامع آمار و اطلاعات

مسابقات قرآنی مدهامتان

سامانه شناسایی مراکز رضوی

مرکز آزمون