سه شنبه, 19 آذر 1398

 

برای توسعه فرهنگ مطالعه باید تلاش مضاعف کرد

 

 

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی ، محمد حسین عبداللهی ظهر(۲۷ آبان) همزمان با بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی در جلسه با کتابداران نمونه مشهد که در کتابخانه کانون فرهنگی هنری حضرت خدیجه(س) برگزار شد ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی با اشاره به اینکه دبیرخانه استان پیگیر مشکلات کتابخانه های کانون های مساجد است، گفت:اعضای مسجد می توانند مشکلات مختلف را حل نمایند.

 

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه باید برای توسعه فرهنگ مطالعه در کشور تلاش مضاعف کرد، اظهارداشت:وجود کتاب های خوب، برگزاری مسابقات کتابخوانی و معرفی کتابهای اثرگذار در ترویج مطالعه و فرهنگ کتابخوانی تاثیرگذار است.

 

عبداللهی با بیان اینکه مشکلات در کتابخانه های کانون های مساجد در حداقل است، ادامه داد:متاسفانه مشکل اساسی کشور در حوزه کتابخوانی عدم مطالعه کتاب است که باید برای روی آوردن مردم به مطالعه کتاب تلاش نماییم.

 

در ادامه جلسه کتابداران کانون های فرهنگی هنری حضرت خدیجه(س)، ابوذر غفاری، و شهید کامیاب گزارشی را از وضعیت کتابخانه و اعضای خود ارائه و مشکلات و خواسته هایی را هم مطرح نمودند که مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی برای رفع آنها قول مساعد داد همچنین در پایان این جلسه کتابداران از کانون فرهنگی هنری حضرت خدیجه(س) و نمایشگاه کتاب آن بازدید کردند.

 

 

روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی

 

 

سامانه جامع آمار و اطلاعات

مسابقات قرآنی مدهامتان

سامانه شناسایی مراکز رضوی

مرکز آزمون